مسابقات ufc

آیا می توانیم پویر در مقابل برنز را در وزن متوسط ​​ببینیم؟

داستین پویر می‌خواهد مبارزه کند، گیلبرت برنز، رقیب سابق قهرمانی در وزن سبک وزن، دستش را بالا می‌برد.

دو تا از بزرگ‌ترین نام‌های UFC به حریفانی نیاز دارند.

قهرمان موقت سبک وزن سابق داستین پویر از زمان چالش بی چون و چرای عنوان قهرمانی خود در UFC 269 در برابر چارلز اولیویرا و رقیب سابق قهرمانی در وزن متوسط، به دنبال مبارزه بوده است. گیلبرت برنز پس از سقوط به دست خمزات چیمایف در UFC 273 به دنبال اصلاح کشتی است.

روز شنبه، پویر (28-7 MMA، 20-6 UFC) پیامی در این مورد ارسال کرد توییتر به سادگی گفت: “من می خواهم بجنگم.”

طولی نکشید که پویر توجه همسالان خود را به خود جلب کرد، زیرا برنز (20-5 MMA، 13-5 UFC) دست خود را برای یک چالش بالا برد. “170؟” پاسخ سریع و دقیق از سوی برنز بود، که به نظر می رسد برای مبارزه در وزن کم وزن پایین آمده است.

پویریر با پیروزی مقابل دن هوکر و پیروزی های متوالی مقابل کانر مک گرگور، قهرمان دوگانه سابق، شانس قهرمانی سبک وزن چارلز اولیوریا در UFC 269 را به دست آورد. قهرمان موقت سابق در حال تفکر حرکت به سمت وزن کم خارج از ترجیح

برنز در UFC 258 با کامارو عثمان برای قهرمانی در وزن متوسط ​​به چالش کشید، اما در نهایت به قهرمان برتر سقوط کرد. او با یک پیروزی قوی مقابل استفن تامپسون دوباره به میدان رفت، اما پس از آن با یک شکست دیگر روبرو شد جنگ تمامعیار با توجه به حریفان اخیرش، برنز می‌تواند راه‌های مختلفی را برای بازی بعدی‌اش دنبال کند، و ظاهراً او پویریر را در نظر می‌گیرد.

هر چند برنز تنها وزنه‌دار نبود که به پیام پوآر پاسخ داد. بلال محمد مدعی سرسخت نیز پاسخی ارسال کرد، با این حال، او دقیقاً به دنبال حریف نبود.

محمد در پاسخ به توئیت پویریر به شوخی گفت: «بیا برویم از کلبی (کاوینگتون) بپریم.

نامی که در ماه های اخیر بیش از همه با پویر گره خورده است، نیت دیاز بوده است یک مبارزه باقی مانده است در قرارداد فعلی UFC. دیاز از ترفیع درخواست کرده است که او را مقابل پویریه رزرو کنند برای “مبارزه بازنشستگی” چندین بار، علاوه بر این که اگر به زودی مسابقه ای برگزار نشد، فقط درخواست آزادی او را می کنید.

دیاز گفت: “من دوست دارم مثل الان با داستین پویریر مبارزه کنم.” “مثل اینکه سعی کرده ام. اگر اختلاطی وجود داشته باشد، او و آنها و بازی هستند.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا