بازیگر سینما و تلویزیون گفت: حضور کیمیا علیزاده به عنوان پرچمدار ایران در بازی آسیایی جاکارتا حرکتی مثبت است، امیدوارم بازهم امثال کیمیا علیزاده را در عرصه های بین المللی ببینیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛نگین صدق گویا درباره درباره انتخاب کیمیا علیزاده به عنوان پرچمدار کاروان ایران در بازی آسیایی جاکارتا، تأکید کرد: انتخاب کیمیا علیزاده به عنوان پرچم داریک اتفاق خوب و خوشایند است چراکه این قهرمان تکواندو در عرصه ورزش همیشه  موفق عمل کرده و می تواند برای کشور افتخارهای بسیاری را به همراه آورد.

وی در گفتگو با خبرنگار برنا ادامه داد: این انتخاب برای تمامی زنان و مردان کشورمان خوشایند است که یک زن به عنوان پرچم دار کاروان بازی آسیایی جاکارتا انتخاب شود.

**امیدوارم بازهم امثال کیمیا علیزاده را در عرصه‌های بین‌المللی ببینیم

بازیگر فیلم «زمانی برای دوست داشتن» در ادامه با بیان اینکه امیدوارم حضور زنان در عرصه های بین المللی بازهم تکرار شود، گفت: حضور کیمیا علیزاده هنگامی می تواند به فعالیت زنان در عرصه های بین المللی کمک کند که بازهم چنین حرکتی در جامعه ما انجام شود و افرادی مانع چنین حرکت هایی نشوند و تنها به همین یک مورد ختم نشود.

صدق گویا ادامه داد: در سایر کشورها همیشه زنان در کنار مردان قدم برداشته اند. مسلما برای مردم ایران و سایر کشورها که شاید در برخی مواقع زنان در حاشیه قرار داشتند، حضور یک زن در چنین رقابت مهمی اهمیت بسیاری دارد.

وی با اشاره به اینکه حضور علیزاده در مثبت نشان دادن تصویر ایران در جهان تأثیر دارد، افزود: با چنین کارهایی نشان می دهیم که قانون های حقوق بشر برای کشورمان اهمیت دارد. امیدوارم همواره شاهد حضور و درخشش زنان کشور در همه عرصه ها باشیم.

**باعث افتخار بود که بیرانوند پنالتی رونالدو را گرفت

بازیگر فیلم «مانا» همچنین درباره عملکرد تیم ملی ایران در رقابت های جهانی روسیه، گفت: عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی بسیار خوب بود. من واقعا از دیدن این رقابت ها لذت بردم چرا که هیچکس فکر نمی کرد ایران بتواند با قوی ترین تیم های جهانی بسیار خوب بازی کند.

صدق گویا افزود: هنگامی که مشخص شد ایران قرار است با چه تیم هایی بازی کند، عده ای ناامید بودند و عنوان کردند  که ایران در گروه مرگ قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: هیچ کس فکر نمی کرد که تیم ملی ایران بتواند پا به پای قوی ترین تیم های جهان حرکت کند.بازی ایران بسیار خوب و تکنیکی بود.درست که در بازی آخر شانس با ما یار نبود اما باعث افتخار است که دروازه بان ما توانست پنالتی رونالدو قهرمان جهان را بگیرد و با افتخار از جام جهانی حذف شدیم.


خبرنگار:


نازنین میرزایی

Let’s block ads! (Why?)