به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، اولین روز برگزاری دومین دوره رقابت‌های ووشو دانشجویان جهان که در کشور ماکائو در جریان است در دو بخش تالو و ساندا مردان و زنان پیگیری شد که سه ورزشکار کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.
بر این اساس در ساندای پسران و در وزن ٧٠- کیلوگرم «حمیدرضا سهندی» به مصاف حریف قدرتمند روس رفت و موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی برسد. سهندی باید در دومین مسابقه خود به مصاف سانداکار کانادایی برود.
در وزن ٨٠- کیلوگرم «امیر کریمی» به مصاف حریفی از آمریکا رفت و با پیروزی ۲ بر صفر مقابل این ساندا کار به پیروزی رسید و در دومین مسابقه خود نماینده فرانسه را پیش رو دارد.
همچنین در تالو «حمیده برخور» در فرم «تای چی چوان» به رقابت پرداخت و با امتیاز ۵۷٫۸ در جایگاه هشتم قرار گرفت، در این فرم نمایندگان کشورهای چین، هنگ کنگ و مالزی اول تا سوم شدند.
برخور فردا در ادامه مسابقات، در فرم «تای چی جین» به مصاف حریفان خود می رود.
لازم به ذکر است فردا در دومین روز این رقابت ها در مسابقات ساندا علاوه بر دو نماینده کشورمان سهندی و کریمی؛ در وزن ٦٠- کیلوگرم «علیرضا ریکی» ابتدا با نماینده اندونزی روبرو می شود و در صورت پیروزی با برنده فیلیپین و ماکائو مصاف می دهد.
دومین دوره مسابقات ووشو دانشجویان جهان از امروز (پنجشنبه ۱۱ مردادماه) آغاز و تا ۱۴ مرداد در ماکائو برگزار ادامه خواهد یافت.
ورزشی**۳۹۹۱**۱۴۴۰

انتهای پیام /*