ایرناکونگ فو

برگزاری اولین دوره مسابقات کونگ‌فو مجازی در همدان معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: نخستین دوره رقابت‌های مجازی کونگ‌فو در استان همدان از فردا برگزار می‌شود. ۱۹:۱۹ – ۱۳۹۹-۲-۶

برگزاری اولین دوره مسابقات کونگ‌فو مجازی در همدان


معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: نخستین دوره رقابت‌های مجازی کونگ‌فو در استان همدان از فردا برگزار می‌شود.

برگزاری اولین دوره مسابقات کونگ‌فو مجازی در همدان

عباس قهرمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در همدان با اشاره به برگزاری مسابقات مجازی ورزشی، اظهار کرد: جشنواره استانی ورزش در خانه با استقبال هم استانی‌ها روبرو شد و تأثیرات آن در این مهم را خوب ارزیابی کردیم.

وی با بیان اینکه بر آن شدیم از این ظرفیت بهره‌برداری کرده و مسابقات تخصصی رشته‌های مختلفی که امکان برگزاری را دارد را اجرا کنیم افزود: در اولین گام در رشته کونگ‌فو این امر رخ خواهد داد که از تاریخ هفتم تا دهم ماه جاری این مسابقات برگزار خواهد شد.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان همدان بیان کرد: این دور از مسابقات در دو بخش دختران و پسران در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در استان همدان به همت هیأت کونگفو و اداره روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان باید ویدئو تهیه شده خود را به شماره‌های ۰۹۳۵۸۳۵۳۹۱۷ و ۰۹۱۸۹۱۱۸۷۳۴ در فضای مجازی ارسال کنند گفت: نتیجه مسابقات پس از پایان مهلت شرکت در رقابت‌ها و بررسی داوران از طریق هیأت کونگ‌فو استان همدان اعلام می‌شود.

انتهای پیام/89042/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا