کونگ فو

برگزاری مجمع سالیانه هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان قم

برگزاری مجمع سالیانه هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان قم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون مجمع سالانه هیئت کونگ فوی استان قم روز پنج شنبه مورخ 98/06/28 با حضور رضا حیدری رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی و رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان قم به انجام رسید.

در این مجمع که به منظور بررسی عملکرد و وضعیت حاکم بر کونگ فوی قم در سال اخیر برگزار شد حسن عباسی رئیس هیئت کونگ فوی استان قم به بیان دیدگاه‌ها و گزارشی از روند رو به رشد کونگ فو در قم در ابعاد نیروی انسانی و موفقیت‌ها در حوزه قهرمانی پرداخت.

رضا حیدری رئیس فدراسیون کونگ فو نیز با بیان این که در این وضعیت اقتصادی باید برنامه ها مدیریت شود و فدراسیون کونگ فو نیز همین مسیر را در پیش دارد.

رئیس فدراسیون کونگ فو بیان داشت: با وزارت ورزش در تعامل نزدیک هستیم و هدف ما بر رشد جایگاه کونگ فو و هنرهای رزمی در آسیا است و خانواده کونگ فو به صورت یکپارچه این رشته را حمایت می‌کنند و امید زیادی به آینده داریم

رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: با تعامل بسیار خوبی که با وزارت ورزش و جوانان  و فدراسیون داریم نوید های خوبی را از دوستان گرفتیم و ان شاالله بتوانیم از کونگ فو استان  حمایت بیشتری داشته باشیم.
در سال جاری این آمادگی را داریم که بتوانیم در کنار جامعه ورزشی استان میزبانی های رقابت های مختلف کشوری و اردوهای تیم ملی کونگ فو را در استان قم برگزار کنیم که خوشبختانه تا به امروز مسابقات و اردوهای مختلف تیم های ملی متعددی را میزبانی کرده ایم

عباسی با بیان این که جامعه کونگ فوی استان قم در دو بخش مردان و زنان با جدیت در زمینه پیشرفت و ارتقای جایگاه این رشته در قم در حال تلاش هستند ابراز امیدواری کرد با افزایش هر چه بیشتر جامعه کونگ فوکاران در قم، کونگ فو به رتبه‌های شاخص‌تری در سطح کشور برسد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا