بهتر است رئیس بعدی فدراسیون جودو از اهالی این رشته باشد/ نباید درخشان را از دست بدهیم

سید محمود میران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص استعفای محمد درخشان از ریاست فدراسیون جودو اظهار داشت: عملکرد خوب تیم ملی جودو در بازی‌های آسیایی و دو رویداد جهانی نشان از مدیریت خوب و صحیح درخشان دارد و به نظر من جودوی ایران به روز‌های خوب خود بازگشته است. درخشان یک تجربه ۱۲ ساله را از گذشته داشت و در دوره جدید از این تجربه بهترین بهره را برد.

وی افزود: کرسی‌های بین المللی رئیس سابق فدراسیون جودو و ارتباط او با رئیس فدراسیون جهانی باعث شد تا جودوی ایران در دو سال گذشته شرایط خوبی داشته باشد و جا دارد از زحمات محمد درخشان تقدیر کنیم.

سرمربی سابق تیم ملی جودو ادامه داد: نباید درخشان را از دست بدهیم، چون تجربیات و ارتباط او با فدراسیون جهانی می‌تواند به رئیس آینده هم کمک کند. باید وزارت ورزش تمهیداتی بیندیشد که درخشان کماکان در کنار جودو حضور داشته باشد.

میران در واکنش به این سوال که آیا بهتر است رئیس بعدی فدراسیون از دل این رشته باشد یا خیر، خاطرنشان کرد: بهتر است رئیس بعدی از خانواده جودو باشد، چون اگر کسی از بیرون بیاید، تا با شرایط این رشته شود کلی زمان از دست خواهد داد. امیدوارم هرکسی سکان هدایت جودو را در دست گرفت، در اداره امور این فدراسیون موفق باشد و جودوی ایران این مسیر مدال‌آوری را ادامه دهد.

انتهای پیام/