MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات one

بیبیانو فرناندز از جان لاینکر KO برای کسب یک عنوان قهرمانی (ویدئو)

بیبیانو فرناندز از جان لاینکر KO برای کسب یک عنوان قهرمانی (ویدئو)

جان لینهکر قهرمان جهان است.

در رویداد اصلی از ONE چراغ خاموش در سنگاپور، لاینکر در نهایت با بیبیانو فرناندز در مبارزه ای که مورد انتظارش برای عنوان قهرمانی وزن بود، مبارزه کرد. این دو در اوایل سال جاری رزرو شدند اما آزمایش کووید-19 لاینکر مثبت شد که منجر به تاخیر در مبارزه شد.

درست در همان لحظه، قهرمان فرناندز زودتر حذف شد و اولی را حفظ کرد UFC جنگنده پایین او را نزدیک به دو دقیقه در آنجا نگه داشت، اما لاینکر توانست بلند شود. هنگامی که این اتفاق افتاد، رقیب ترکیبی محکمی را به زمین آورد که به نظر می‌رسید فرناندز را تکان دهد، اما هنگامی که او دچار مشکل شد، یک کانتر زیبا را فرود آورد که لاینکر را پایین آورد.

پس از سقوط، لینه‌کر توانست از بالای سرش به تکاپو بیفتد و آخرین دقیقه را بالای فرناندز به پایان رساند و کمی زمین و پوند فرود آمد.

دور دوم در حالی آغاز شد که هر دو مرد هنوز از دور آخر حیرت زده بودند. کمی بیش از یک دقیقه پس از شروع راند اول، بیبیانو فرناندز برای یک برداشت دیگر شوت کرد و آن را به دست آورد اما پس از یک دقیقه کنترل، جان لینهکر توانست به پاهای خود بازگردد. هنگامی که آنها روی پاهای خود قرار گرفتند، لاینکر شروع به شلیک های سنگین به بدن و سر کرد. پس از زدن چند شوت سنگین، رقیب یک چک قلاب عظیم فرود آورد که فرناندز را ناک اوت کرد و قهرمان جدید شد.

با برد KO، جان لاینکر اکنون 35-9 است و در ONE Championship 4-0 است. این برزیلی پس از باخت تصمیم به کوری سندهاگن UFC را ترک کرد با تبلیغات مستقر در سنگاپور امضا شد. در UFC، لاینکر 12-4 با بردهای قابل توجه مقابل راب فونت، مارلون ورا و ایان مک کال پیش رفت.

در مورد بیبیانو فرناندز، او هفت بار در دو دوره قهرمانی از کمربند دفاع کرد. در دوران حرفه‌ای خود، او چهار بار بر کوین بلینگون و جو وارن در صحنه منطقه‌ای پیروز شد و در دومین مبارزه حرفه‌ای خود مقابل اوریا فابر شکست خورد.

نظر شما از قهرمانی جان لاینکر در وزن ONE چیست؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا