اخبار رزمی خارجیبوکس حرفه ای

تایسون فیوری و دیلیان وایت آماده هستند که در خاک خانه خود “پرتاب کنند”.

تایسون فیوری و دیلیان وایت آماده هستند که در خاک خانه خود “پرتاب کنند”.

Mikey Williams / Top Rank Inc از طریق Getty Images

آخرین کنفرانس خبری قبل از دفاع تایسون فیوری از عنوان سنگین وزن خود در برابر دیلیان وایت در روز شنبه قبل از 90000 نفر در استادیوم ومبلی لندن، بدون هیچ گونه جنجال و احترام متقابل و وعده های یک درگیری به یاد ماندنی همراه بود.

فیوری (31-0-1، 22 KO) دومین دفاع از عنوانی را انجام خواهد داد که توسط او به دست آورده است. توقف دیونتی وایلدر در هفت دور در فوریه 2020. او دوباره وایلدر را ناک اوت کرد در سومین دیدار خود در اکتبر گذشته.

“The Gypsy King” برای اولین بار از زمانی که فرانچسکو پیانتا را در آگوست 2018 برتری داد، در کشور خود می جنگد.

فیوری روز چهارشنبه گفت: “ما یک آمادگی عالی داشتیم.” هرگز از من شکایتی وجود ندارد. ما همیشه کاری را که می توانیم در اردوهای تمرینی انجام می دهیم و بهترین کاری را که می توانیم در شب انجام می دهیم. مطمئنم که دیلیان وایت کمپ تمرینی خوبی هم داشته است. او مرد مبارز خوبی است.

“هواداران واقعا در انتظار لذت هستند. من دیلیان را می شناسم. من شخصا او را می شناسم و او هم مرا می شناسد. و ما در شب مبارزه به راک اند رول می رویم. ما آماده‌ایم که همه‌مان را به یک طوفان جهنمی تبدیل کنیم.»

وایت (28-2، 19 KO) رقیب اجباری عنوان فیوری پس از او است. الکساندر پووتکین را متوقف کرد در چهار دور در اسفندماه سال گذشته، انتقام یک از دست دادن تکان دهنده KO به روسیه هفت ماه قبل.

او برای دومین بار برای قهرمانی جهان می جنگد. آنتونی جاشوا قهرمان آن زمان در سال 2015 او را در هفت راند متوقف کرد.

فیوری گفت: “دیلیان وایت مبارز خوبی است.” او مردی خوب، قوی و محکم است. او بزرگ است. او قوی است. او سخت است. او بازی است. او قدرت خوبی دارد او مردان زیادی را ناک اوت کرده است. او همچنین حرفه یادگیری خوبی داشته است. او تجربه زیادی در بازی مبارزه دارد. او قطعا مردی است که نیاز به احترام زیادی دارد.

و به همین دلیل است که من تمام این اردوی آموزشی را که داشته ایم برگزار کرده ام. من هر کاری که بتوانم انجام دهم تا برای این کار تمرین کنم، داشته ام. من هیچ سنگی را بر روی آن نگذاشته ام. من همانقدر برای دیلیان تمرین کرده ام که برای وایلدر یا [Wladimir] کلیچکو.”

وایت از دومین ضربه قهرمانی خود لذت می برد، به ویژه به این دلیل که در زادگاهش انجام خواهد شد.

وایت که رویدادهای تبلیغاتی قبلی را از دست داده بود، گفت: “برای من مبارزه در کشورم مهم است، و به ویژه به این دلیل که برای عنوان قهرمانی جهان در ومبلی است.” “این خیلی دور از جایی که من از آنجا هستم نیست. یعنی همه چیز این عظیم است. لحظه ای است که منتظرش بودم. این یک دعوای بزرگ است. همانطور که تایسون گفت، ما انتظار نداشتیم اینجا باشیم. اما من اینجا هستم، اما بارها و بارها ریسک کرده ام.

من در طول راه چند لغزش داشتم، اما اینجا هستم و آماده رفتن هستم. از من هیچ گاو نر نمی شنوید. من آماده رفتنم.”

او ادامه داد: «این یکی از آن مبارزاتی است که من روی سازگاری آن کار کرده‌ام. من باید سازگار شوم، تصمیمات هوشمندانه بگیرم، چه زمانی باید انجام دهم و چگونه باید آن را انجام دهم، و چگونه باید به کاری که انجام می دهم نزدیک شوم. پس همین است. اینجا هیچ استراتژی وجود ندارد خودشه. من فقط باید به آنجا بروم و کارم را انجام دهم.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا