تسنیمکونگ فو

حضور جت‌ لی در مسابقات ووشوی قهرمانی جهان سوپر استار سینما و از قهرمانان سابق ووشو ــ کونگ‌فو با حضور در شهر شانگهای از نزدیک مسابقات ووشوی قهرمانی جهان را شاهد خواهد بود. ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ – ۱۰:۰۲

حضور جت‌ لی در مسابقات ووشوی قهرمانی جهان

حضور جت‌ لی در مسابقات ووشوی قهرمانی جهان

سوپر استار سینما و از قهرمانان سابق ووشو ــ کونگ‌فو با حضور در شهر شانگهای از نزدیک مسابقات ووشوی قهرمانی جهان را شاهد خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از  روابط‌ عمومی فدراسیون ووشو؛ آنتونی گو نایب‌رئیس اجرایی فدراسیون جهانی ووشو گفت: باعث افتخار است اعلام کنم که جت لی در محل برگزاری رقابت‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان حضور به‌هم می‌رساند.

این سوپراستار سینمای جهان، پیش از این نیز و در سال 2015 سابقه حضور در مسابقات قهرمانی جهان به‌عنوان میهمان ویژه را دارد.

طبق اعلام نایب‌رئیس فدراسیون جهانی، جت لی در مراسم افتتاحیه مسابقات جهانی شانگهای حضور پیدا می‌کند و در طول مسابقات در سالن محل برگزاری حاضر خواهد شد.

فدراسیون جهانی اعلام کرده است که جت لی در دهه 70 میلادی از قهرمانان برتر این رشته بوده و در مسابقات معتبر شرکت کرده است.

رقابت‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان از 27 مهرماه به‌میزبانی چین و در شهر شانگهای برگزار می‌شود و تیم ایران در 2 بخش زنان و مردان به مصاف حریفان  می‌رود.

انتهای پیام/+

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا