درخشان: احترام به جودوی ایران بازگشت

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، محمد درخشان که امروز (شنبه) و پس از استعفا از ریاست فدراسیون جودو در جمع اعضای مجمع این فدراسیون سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود: هدفم در ۲ سال گذشته بدست آوردن جایگاه سابق جودو در سطح جهان بود.
وی ادامه داد: همیشه به پتانسیل بالای جودوی ایران اعتقاد داشتم و امروز بعد از ۲ سال همه از جایگاه این رشته در سطح جهان آگاه هستند.
رییس سابق فدراسیون جودو گفت: در بازی های آسیایی موفق شدیم با کسب ۲ مدال حتی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک را هم به آینده جودو امیدوار کنیم.
وی تصریح کرد: جودو ایران در سال های اخیر آبروی خود را بازگرداند و امروز به آرامش رسید. در طول این مدت خیلی ها سعی کردند ما را به حاشیه ببرند و کوچکترین اتفاقات را بزرگ جلوه دادند.
درخشان اظهار داشت: با وجود اینکه بعد از قهرمانی در جهان از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هیچکس برای تبریک گفتن زنگ نزد، تشکر می کنم و این موفقیت ها قطعا با حمایت های آنها رقم خورده است.
وی در مورد استعفای خود گفت: با توجه به عدم استفاده از بازنشسته ها و تبدیل شدن آن به قانون این موضوع را به اتحادیه جودو آسیا اعلام و گفتیم اصلی برای ما قانون است.
ورزشی **۹۱۱۸**۹۱۲۹

انتهای پیام /*