رزمی کاران تویسرکانی به تیم ملی دعوت شدند

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان در بخش نوجوانان امیر حسین ترکاشوند در وزن منهای ۳۹ کیلوگرم و در بخش جوانان سعید مومیوند در وزن ۴۸ کیلوگرم به اردوی تیم ملی « تو کی ما» دعوت شدند.
این ۲ رزمی کار با کسب عنوان قهرمانی در مسابقات «تو کی ما» کشور موفق به کسب جواز حضور در اردوی تیم ملی شدند.
همچنین محمدحسین محمودوند با وجود آسیب دیدگی و حذف از مسابقات رده سنی بزرگسالان، از سوی کادر فنی تیم ملی «تو کی ما» به اردو دعوت شد.
این اردوی تیم ملی جهت شرکت در رقابتهای جهانی که آذر ماه در تهران برگزار می شود، دایر خواهد شد.
در هنرهای رزمی «توکی ما» هنرجو می تواند با استفاده از روش های متفاوت در تمرینات منحصر به فرد و متناسب با استعداد خود در حداقل زمانی به توانایی های قابل توجهی دست یابد.
گستردگی سطح علمی از لحاظ فنی کمی و کیفی، بالا بردن توانایی های روحی، فیزیکی، تمرکز فکر، قدرت بدنی، بدنسازی پولادین، سرعت عمل، انعطاف پذیری عظلات بدن ، تناسب عالی، اخلاق مداری از ویژگی های بارز آن است.
«تو کی ما» با ساختاری منظم و از پیش تعیین شده، رشته ورزشی مستقل و دارای شخصیت حقوقی است که همه عملیات خود را منطبق با موارد مندرج در اساسنامه مدون شده برابر با مقررات داخلی و بین المللی و هماهنگ با وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران ، با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران اجرایی می کند.
۷۵۲۰/۲۰۸۷

انتهای پیام /*