مسابقات ufc

روثول با BKFC امضا می‌کند، با خروج UFC باز می‌شود

بن راثول پس از خروج از UFC با BKFC قرارداد امضا کرد: “این چیزی است که در خون من است”

بن راثول آخرین مبارز برجسته MMA است که با Bare Knuckle FC قرارداد امضا کرده است.

راثول به طور شگفت انگیزی راه خود را از UFC جدا کرد در ماه مارس، پس از 17 دعوا با این سازمان که به اکتبر 2009 بازمی‌گردد. کمتر از یک ماه طول کشید تا او خانه جدیدی پیدا کند، زیرا دستکش‌ها را کنار گذاشته و وارد رینگ BKFC می‌شود.

پیشکسوت سنگین وزن این قرارداد را در قسمت روز دوشنبه اعلام کرد “ساعت MMA.” MMA Junkie متعاقبا این قرارداد را با یکی از مقامات BKFC تایید کرد.

دیوید فلدمن، رئیس BKFC در بیانیه ای به MMA Junkie گفت: “بن یک جنگجوی بسیار باتجربه است که مشت خوبی می زند.” ما مشتاقانه منتظریم ببینیم او چه کاری می تواند با BKFC انجام دهد. اعلام مبارزه به زودی!»

راثول، 40 ساله، قرار بود در 21 می با رقیب سابق قهرمانی سبک وزن سبک وزن UFC، الکساندر گوستافسون مبارزه کند. قرار بود این مسابقه نهایی بر سر قرارداد UFC راثول باشد، و او زمانی که به UFC مراجعه کرد درباره تمدید قرارداد گفت. راثول گفت که به او گفته شده است که تا پس از مبارزه او در نظر گرفته نخواهد شد. او سپس خواستار آزادی خود شد و مسابقه با گوستافسون لغو شد.

حتی اگر وارد زمین شوم و عملکرد خوبی داشته باشم، در راند اول گوستافسون را ناک اوت کنم، عالی به نظر برسم، بعد چه اتفاقی می افتد؟ راثول گفت. ما برگشتیم و پرسیدیم، آیا قرار است قراردادی را امضا کنیم؟ آنها برگشتند و گفتند: “هی، ببینیم بعد از این دعوا چه می شود.” … اینجوری در را برای این باز گذاشت که “برو برنده، عالی عمل کن، و ما به هر حال تو را رها می کنیم.” من این را دوست نداشتم و ما درخواست آزادی خود را در فوریه کردیم.

راثول گفت که او “اساساً از همه پیشنهادهایی در فضای ورزش رزمی دریافت کرده است، وقتی خبر خروج او از UFC منتشر شد، اما او ترجیح داد با BKFC برود.

راثول گفت: “BKFC با بهترین پیشنهاد ارائه شد و من را بسیار هیجان زده کرد.” “من معتقدم که این مکان برای من است زیرا من مدت ها قبل از MMA BKFC (به طور غیر رسمی) انجام می دادم. این چیزی است که بخشی از زندگی من است، کاری که پدربزرگم انجام می داد، احتمالاً از نظر قانونی نبود، اما سابقه آن را داشت. این چیزی است که در خون من است.»

روثول در حال حاضر برای اولین بار برنامه ریزی نکرده است، اما گفت که انتظار دارد در روزهای آینده قرارداد نهایی شود. او غرامت خود را برای این حرکت تبلیغ کرد و ادعا کرد که اکنون یک “جنگنده شش رقمی” است و در صورت موفقیت در سه مسابقه اول خود با شرکت، می تواند خود را در هفت رقم ببیند.

راثول در سال های اخیر فراز و نشیب هایی را از نظر نتایج تجربه کرده است. قبل از خروج از UFC، او دو تا از سه را باخت – اما سه از پنج را نیز برد. برنده‌های قابل‌توجهی که در طول دوره کاری او با این ترفیع کسب کردند عبارتند از: آلیستر اووریم، جاش بارنت، مت میتریونه، اوینس سنت پریکس و برندان شاوب.

آخرین مبارزه او در نوامبر برابر مارکوس روجریو دی لیما برگزار شد، زمانی که او دومین شکست TKO در دوران حرفه ای خود را متحمل شد – یک شکست 32 ثانیه ای که به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا