مسابقات ufc

روگان به مک گرگور پیشنهاد می کند که در بازگشت به UFC “تنظیم” را انجام دهد

جو روگان: کانر مک گرگور باید برای بازگشت به UFC “جنگ تنظیم” انجام دهد نه کامارو عثمان

جو روگان فکر می کند کانر مک گرگور برای بازگشت به UFC نیاز به یک مبارزه هماهنگ دارد.

مک گرگور (22-6 MMA، 10-4 UFC) به چالش کشیده است قهرمان سبک وزن UFC و مبارز شماره 1 پوند به پوند کامارو عثمان بعد، اما روگان فکر می‌کند که این ایده بدی است که او با عثمان (20-1 MMA، 15-0 UFC) بعد از یک انصراف بیش از یک ساله از مسابقات مبارزه کند.

روگان در یکی از قسمت‌های اخیر سریال گفت: «اگر کانر می‌خواهد بیشترین شانس موفقیت را داشته باشد، می‌توانم بگویم با مردی مبارزه کنید که کمی پایین‌تر از سطح قهرمانی است. “Hotboxin” با مایک تایسون. “شاید یک مرد در مرحله مقدماتی که کانر نسبت به او برتری داشته باشد، اما هنوز یک مبارزه رقابتی است. او را امتحان کن، اما او را بلافاصله با عثمان در آنجا قرار نده.»

مفسر UFC و مجری محبوب پادکست فکر می کند مک گرگور باید با بازگشت خود به همان شیوه رفتار کند که در ژانویه 2020 از یک وقفه طولانی بازگشت. او را بیرون ببر با اعتصابات

روگان گفت: “من فکر می کنم، صادقانه بگویم، زمانی که بوکسورها از یک تعلیق طولانی باز می گردند و از یک باخت باز می گردند، یک کاری که بوکسورها انجام می دهند هوشمندانه است این است که یک مبارزه تنظیمی دارند.” “من فکر می کنم دلیلی وجود دارد که آنها برای همیشه مانند مدیران زیرک از مبارزات تنظیم کننده استفاده کرده اند. آنها می دانند که شما باید گرد و غبار را از بین ببرید و در اجرای بعدی بهتر خواهید بود. برای اینکه مستقیماً به داستین پویریر بپرید، نام آن را مایکل چندلر بگذارید، مانند یک مرد که نخبه نخبه است.

“من فکر می کنم آنچه کانر باید انجام دهد همان کاری است که کانر می خواهد انجام دهد. اگر کانر فکر می کند می تواند بالا برود و با عثمان مبارزه کند و درآمد بزرگی داشته باشد، سعی کند قهرمان سه دسته شود، باید این کار را انجام دهد. او باید هر کاری می‌خواهد انجام دهد، اما اگر من برای او مثل یک مدیر بودم و می‌گفتم بهترین راه برای موفقیت چیست، بهترین راه برای موفقیت مانند دعوای “کابویی” است. بدون بی احترامی به «کاوبوی»، اما آن مبارزه به نوعی شبیه یک مبارزه گرم کردنی بود.»

مک گرگور از سال قبل در مسابقه شرکت نکرده است باخت TKO به داستین پویریر در ژوئیه گذشته در UFC 264، جایی که مبارزه پس از شکستگی پایش در پایان راند 1 متوقف شد. قهرمان سابق دو بخش UFC در موارد متعدد اظهار داشت که می خواهد با 170 پوند برگردد، اما دانا وایت، رئیس UFC گفت که او ممکن است تا پاییز برنگردد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا