ساعی: بیشتر آماده شده ایم تا کمتر مشکل داشته باشیمهادی ساعی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما با اشاره به شرایط خوب کاروان ازعامی ایران به بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: همه کار‌ها طبق برنامه پیش بینی شده، انجام می‌شود. برنامه تدارکاتی در حال انجام است و باتوجه به بازدید‌هایی که از اردوی رشته‌های مختلف صورت گرفته، همه چیز راضی کننده است.
وی افزود: قبلا در بازی‌های کشور‌های اسلامی که به میزبانی “پالمبانگ” اندونزی برگزار شد، حضور داشتم و قرار است، همان مکان‌ها برای بازی‌های آسیایی هم استفاده شود. کادر سرپرستی از دهکده بازی‌ها و امکانات اندونزی بازدید کرده است. از لحاظ خوابگاه و سالن مشکلی نیست، اما از لحاظ برگزاری بازی‌ها نگرانی‌هایی وجود دارد که به کم تجربیگی میزبان بازمی گردد.
معاون کاروان اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: ما بیشتر خود را آماده کرده ایم تا کمترین مشکل را در بازی‌ها را داشته باشیم. با همه سرپرستان تیم‌ها و روسای فدراسیون‌ها جلسه داشتیم و کارگاه ۲ روزه‌ای هم برگزار کردیم تا مشکلات احتمالی را کم کنیم. در واقع برای این بازی‌ها کادر سرپرستی تیم‌ها باید پررنگ‌تر از قبل عمل کنند.
وی در خصوص انتقاد نایب رییس بانوان فدراسیون جودو نسبت به حذف یک جودوکار از اعزام به بازی‌های آسیایی افزود: حذف در لحظه آخر اتفاق نمی‌افتد. ممکن است نام جودوکار از قبل اعلام نشده و یا رییس فدراسیون نخواسته است که ورزشکارش به این بازی‌ها اعزام شود.
ساعی درباره قهر حسن فلاحی راد مربی تیم ملی تکواندو از اردو‌ها به علت حذف نامش از اعزام به بازی‌های آسیایی و قرار نگرفتن در لیست مربیان رقابت‌های جایزه بزرگ مسکو گفت: برای بازی‌های آسیایی همیشه محدودیت اعزام در کادر فنی تیم‌ها وجودداشته است، اما فدراسیون تکواندو می‌توانست از این مربی در میدان‌های دیگر استفاده کند. به هر حال این انتقاد فلاحی راد است و باید حرف‌های فدراسیون و عسکری سرمربی تیم ملی را هم بدانیم، چون با صلاحدید ان‌ها این تصمیم گرفته شده است.
وی ادامه داد: همیشه توقعاتی وجود دارد که باید بزرگان تیم آن را کنترل کنند تا حاشیه ایجاد نشود. از شرایط دیگر تیم ملی تکواندو بی خبر هستم و نمی‌توانم نظری بدهم. تنها اطلاعاتم درباره تیم ملی، صحبت‌هایی است که در خصوص وضعیت اردو‌ها و تکواندوکاران در جلسات کمیته ملی المپیک عنوان می‌شود.
قهرمان پیشین تیم ملی تکواندو گفت: به طور حتم فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی با تجربه‌تر از گذشته شده است و باید از این تجربیاتش در بازی‌های آسیایی جاکارتا استفاده کند، چون بازی‌های آسیایی برای ما مهم است و کاروان ایران روی چند رشته به خصوص تکواندو حساب ویژه‌ای باز کرده است.
وی درباره بازگشت به فدراسیون تکواندو افزود: صحبت جدیدی نشده است و تنها صحبت پیشنهاد مدیریت تیم‌های ملی تکواندو بود که قبل از سال جدید انجام شد و شرط من هم برای بازگشت کنار رفتن آرش فرهادیان از سمت سازمان تیم‌های ملی بود. حالا هم شرایط برای بازگشت وجود ندارد.