سرمربی بوکس تا المپیک ۲۰۲۰ ابقا شدبه گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون بوکس، نخستین جلسه شورای فنی فدراسیون بوکس با حضور هفت نفر از نه نفر اعضای این شورا در فدراسیون برگزار شد.
ابتدا اعضا از رئیس فدراسیون ابلاغ رسمی احکام خود را دریافت کردند.
در این جلسه علی مظاهری و سعید نوروزی دو نفر از اعضای شورای فنی حضور نداشتند. پس از صحبت‌های ابتدایی حسین ثوری رئیس فدراسیون، نفرات حاضر به ابراز نظر‌های خود نسبت به تشکیل این شورا پرداختند و تشکیل شورای فنی را یک رخداد بسیار مهمی برای گام‌های مستحکم بعدی در ورزش بوکس کشور در چهار سال آینده عنوان کردند.
در ادامه این جلسه پیرامون نتایج کسب شده توسط تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان بحث، بررسی شد و حاضرین نسبت به عملکرد چندماهه فدراسیون جدید نظرات خود را مطرح کردند. سپس اکبر احدی به عنوان سرمربی و مدیر تیم‌های ملی نسبت به نتایج بوکسور‌های اعزامی به جاکارتا به اعضا گزارش عملکرد داد.
در این جلسه اعضای حاضر درباره چندین موضوع از جمله تعیین سرمربی برای تیم‌های جوانان و بزرگسالان رای گیری و مصوبات زیر را به تصویب رساندند.
۱- اکبر احدی تا مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو به عنوان سرمربی تیم ملی بوکس به فعالیت خود ادامه دهد.
۲- احدی برنامه‌های پیشنهادی خود را تا مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو در جلسه بعدی شورا ارائه داده و مصوبه برنامه پیشنهادی اش را از شورا دریافت نماید.
۳- مصوب شد که برای ارتقا سطح دانش مربیان از مربی خارجی درجه یک و صاحب نام به صورت ادواری (هر چهار ماه یک بار) دعوت به همکاری شود.
۴- مقرر گردید برای تیم‌های پایه رزومه و کارنامه کاری چند مربی نام آشنا و کاربلد بوکس جمع آوری و در جلسه بعدی شورا برای انتخاب و تصمیم گیری ارائه شود.
۵- مصوب شد تیم جوانان با یک ورزشکار (سجاد موسوی) و یک مربی (عبدالرضا انصاری) به رقابت‌های المپیک جوانان بوینس آیرس اعزام شوند.<