سرمربی تیم ملی ووشو: در جام جهانی حریف آسان نداریم

به گزارش ایرنا؛ رقابت های جام جهانی ساندا در روزهای ۵ و ۶ آبان ماه به میزبانی چین و در شهر «هانژو» برگزار می شود.

در این پیکارها، مدال آوران رقابت های جهانی ۲۰۱۷ روسیه در اوزان مختلف حضور خواهند داشت.

در این خصوص «حسین اوجاقی» در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: تمرینات را از روز ۱۸ مهرماه آغاز کردیم و تا زمان اعزام در اردو خواهیم بود.

وی با بیان اینکه سانداکاران تیم مردان ایران از شرایط خوبی برخوردار هستند، ادامه داد: هرچند نسبت به مسابقات قهرمانی جهان، اردوی کمتری داریم، اما نفرات شرایط مناسبی دارند.

اوجاقی با بیان اینکه جام جهانی از لحاظ کیفیت بالاتر از قهرمانی جهان قرار دارد، عنوان کرد:

شاید در قهرمانی جهان با حریفان آسانی روبرو شویم، اما در جام جهانی ووشو کار سطح پایین وجود ندارد و همگی مدال آور و مطرح هستند.

سرمربی تیم ملی ووشوی ایران، گفت: برگزاری هفته اول و دوم لیگ سبب شد تا ملی پوشان در شرایط مسابقه قرار بگیرند و این مساله کمک زیادی به ما کرد.

وی افزود: در جام جهانی امکان استفاده از کلاه و هوگو وجود ندارد و مسابقات در سطح حرفه ای برگزار می شود و همین مساله کار را سخت می کند.

«محسن محمدسیفی»، «حمیدرضا قلی پور»، «یوسف صبری»، «معین تقوی» و «میلاد عارفی مقام» در بخش مردان و «الهه منصوریان»، «شهربانو منصوریان» و «فریناز نذیری» در بانوان، نفرات اعزامی ایران به جام جهانی ساندا هستند که در اردوی آماده سازی حضور دارند.

در بخش بانوان و به دلیل اینکه «مریم هاشمی» پس از رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۷ از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد، نذیری او جایگزین شده است.

«حسین اوجاقی» و «لیلا بندانی» هدایت ووشوکاران ایران را در جام جهانی چین برعهده خواهند داشت.

تیم ملی ووشوی ایران سال گذشته در مسابقات جهانی کازان برای نخستین بار در بخش ساندا به عنوان قهرمانی دست یافت و به سال ها حکومت چین در این رشته پایان داد.

ورزشی**۳۷۸۳**۱۵۸۴

انتهای پیام /*