به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز(شنبه) با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار و کیمیا علیزاده تنها بانوی مدال آور المپیکی کشورمان به عنوان پرچمدار ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ – جاکارتا معرفی شد.

کیمیا علیزاده با اشاره به این خبر اظهارداشت: برای دومین مرتبه است که به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی ایران انتخاب می‌شوم. باعث افتخارم است که مورد اعتماد دوباره مسئولین قرار گرفته و امیدوام بتوانم به خوبی پاسخگوی اعتماد آنها باشم.

وی افزود: این موضوع که وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک و سایر مسئولین به ورزش بانوان اهمیت می‌دهند و پرچمداری رویدادی مهم همچون بازی‌های آسیایی را از میان بانوان اننتخاب می‌کنند، قطعا انگیره ورزشکاران این بخش را دوچندان می‌کند.

علیزاده در پایان خاظرنشان کرد: پیش از این هم در المپیک ۲۰۱۴ نوجوانان به عنوان پرچمدار انتخاب شدم و توانستم در نخستین حضورم طلای این مسابقات را کسب کنم و تمام سعی خود را می‌کنم در این دوره علاوه بر پرچمداری نماینده شایسته‌ای برای کشورم باشم و با خوشرنگ‌ترین مدال به ایران بازگردم.

انتهای پیام/