مهرووشو

لیگ برتر ووشو اولین رویداد رسمی دنیا در دوران کرونا است

رئیس فدراسیون ووشو گفت: بعد از یک وقفه طولانی شاهد برگزاری رقابتهای لیگ برتر ووشو به عنوان اولین و تنها رویداد رسمی این رشته در دنیا هستیم

لیگ برتر ووشو اولین رویداد رسمی دنیا در دوران کرونا است

امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو با بیان این مطلب به خبرنگار مهر گفت: با همکاری خوب باشگاههای ورزشی و برنامه ریزی خوب سازمان لیگ موفق شدیم مسابقات برتر ووشو مردان را با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی و مقررات مربوطه در حال برگزاری است.

صدیقی افزود: تمام ووشوکاران، مربیان، مسئولان تیم‌ها، داوران و عوامل برگزاری تست کرونا داده و خدا را شکر همه تست‌ها هم منفی بوده است. با توجه به شرایط پیش بینی شده، نحوه تردد، اقامت و حضور در سالن مسابقات به نحوی است که همه در قرنطینه کامل هستند و کسی اجازه خروج از آن را ندارد و امیدوارم با رعایت تمام نکات مورد نظر و الزام استفاده ماسک در تمام اوقات غیر از زمان مبارزه، مشکلی پیش نیاید.

وی در مورد کیفیت برگزاری مسابقات گفت: بعد از یک سال وقفه در برگزاری مسابقات به دلیل شرایطی خاصی که شیوع ویروس کرونا ایجاد کرد، این اولین رویداد رسمی است که قهرمانان، مربیان و داوران وارد میدان می‌شوند و همین موضوع انگیزه و شادابی خوبی را به جامعه ووشو تزریق کرده است و با توجه به نحوه برگزاری مسابقات که سعی کردیم با شرایط بسیار جدید برگزار کنیم که بازخورد خوبی داشته است.

رئیس فدراسیون ووشو در پایان گفت: در طول یکسال گذشته هیچ رویدادی رسمی در این رشته در سطح دنیا برگزار نشده است و لیگ برتر ووشو ایران اولین رویداد رسمی در سراسر جهان است و بعد از پایان رقابتها گزارش کامل را به فدراسیون جهانی در این زمینه ارسال خواهیم کرد.

لیگ برتر ووشو باشگاههای کشور پنجشنبه گذشته در سالن آکادمی ملی ووشو آغاز و تا روز سه شنبه ادامه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا