مهرووشو

لیگ ووشو در سطح جهانی برگزار شد/ سپاهان با اقتدار قهرمان لیگ شد

ملی پوش تیم ووشو سپاهان گفت: تیمی از با تجربه‌ها را داشتیم که در مجموع مسابقات با اقتدار موفق به کسب عنوان قهرمانی برای سومین بار متوالی شدیم.

لیگ ووشو در سطح جهانی برگزار شد/ سپاهان با اقتدار قهرمان لیگ شد

صدیقه دریابی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: برگزاری لیگ در این شرایطی که دنیا درگیر ویروس کروناست، آن هم با کیفیت بالا و در اندازه‌های مسابقات جهانی و آسیایی کار بزرگی بود که به جرأت باید بگویم برای اولین بار در طول عمر ورزشی خود شاهد چنین مسابقاتی در داخل کشور بودم. ضمن اینکه با توجه به رعایت دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی مسابقات بدون مشکل به پایان رسید که جا دارد به عوامل برگزاری و مدیریت فدراسیون تبریک و خسته نباشید بگوییم.

وی در مورد تیم‌های حاضر در این دوره از مسابقات گفت: در این دوره چهار تیم با انگیزه حضور داشتند که رقابت اصلی برای کسب عنوان قهرمانی بین تیم ما یعنی سپاهان و دانشگاه آزاد بود. تیم ما با تجربه و قهرمانان عنوان داری در ترکیب داشت، اما دانشگاه با وجود جوانی تیم کم تجربه‌ای نبود و اغلب ووشوکاران این تیم چند سالی است که لیگ برتر را تجربه کرده‌اند.

ووشوکار تیم سپاهان ادامه داد: ما در بخش ساندا و در روز نخست ۶ بر یک دانشگاه را شکست دادیم که فقط در وزن ۴۸ کیلوگرم نماینده ما بازنده میدان را ترک کرد. در روز دوم نیز ۵ بر ۲ این دیدار به سود ما خاتمه یافت. در مجموع ۱۴ مسابقه در ساندا بین دو تیم برگزار شد که ۱۱ پیروزی برای اعضای تیم ما بود و ۳ پیروزی هم تیم دانشگاه بدست آورد که شکست‌های روز دوم به دلیل آسیب دیدگی و مصدومیت بود.

دریایی در مورد تنها شکست خود گفت: من با این حریف سه سالی هست که در یک وزن هستیم و بارها در مسابقات مختلف موفق به شکست رقیب خود شدم، اما در مورد لیگ، دو بار مبارزه داشتیم که روز اول با اختلاف پیروز شدم، ولی روز دوم با توجه به بیماری من و با تشخیص مربیان قرار نبود در ترکیب تیم قرار بگیرم، ولی با اصرار خودم و با استفاده از دارو، خود را به بازی رساندم. چرا که معتقدم باید تا بازی، آخرین کمک ها را به تیم کنم. می‌خواستم خود را در شرایط ویژه محک بزنم. ضمن اینکه نتیجه این دیدار نه برای من و نه برای تیم اهمیتی نداشت و تیم ما از قبل قهرمانی اش قطعی شده بود.

ملی پوش تیم سپاهان در مورد برنامه آینده خود هم گفت: به عنوان یک ورزشکار وظیفه دارم تمرینات خود را پیگیری و همانند قبل در انتخابی‌های تیم ملی شرکت می‌کنم. امیدوارم بتوانم مانند سالهای گذشته پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن کنم. در واقع ما مطیع کمیته فنی هستیم و هر تصمیمی گرفته شود احترام می‌گذاریم.

وی در پایان گفت: باید از مسئولان فدراسیون دکتر صدیقی، خانم دکتر ناطقی ساکت و لشگری مدیران سپاهان و دانشگاه آزاد که به ورزش بانوان خصوص ووشو را حمایت می‌کنند تشکر کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا