مهرووشو

مبارزه ووشوکاران قمی برای نخستین بار در لیگ برتر

قم – تیم «هیات ووشو قم» در لیگ برتر ووشو در گروه اول با تیم‌های پارس جنوبی، زرین‌رود، باشگاه مقاومت و پاس ناجا همگروه است و از نهم تا چهاردهم بهمن ماه با حریفان مبارزه خواهد کرد.

مبارزه ووشوکاران قمی برای نخستین بار در لیگ برتر

به گزارش خبرنگار مهر، لیگ برتر ووشو در بخش آقایان امسال با حضور ۱۱ تیم در بخش مردان در دو گروه در آکادمی ملی ووشو برگزار خواهد شد که تیم «هیأت ووشو قم» در گروه اول مسابقات با تیم‌های مطرح و مدعی «پارس جنوبی»، «زرین رود»، «باشگاه مقاومت» و «پاس ناجا» همگروه است.

در گروه دوم این مسابقات تیم‌های «رنگ فیروزه شیراز»، «دانشگاه آزاد»، «هیات ووشو بندر ماهشهر»، «شهرداری ملارد»، «ارتش (آجا)» و «هیأت ووشو اصفهان» قرار دارند.

تیم «هیأت ووشو قم» در لیگ برتر ووشو در گروه اول از نهم تا چهاردهم بهمن ماه در آکادمی ملی ووشو باید ۸ بازی در دور مقدماتی این مسابقات به صورت رفت و برگشت در دو بخش مبارزه و انجام حرکات نمایشی را پشت سر بگذارد.

هفتم بهمن ماه از اعضای تیم تست پی سی آر گرفته خواهد شد و هشتم بهمن ماه نیز وزن‌کشی مسابقات انجام خواهد شد.

تیم «هیئت ووشو قم» امسال برای اولین بار در «لیگ برتر ووشو» حضور پیدا می‌کند و این تیم در سال‌های گذشته در لیگ دسته اول حضور داشته است.

در بخش بانوان نیز که مسابقات آن هفدهم تا نوزدهم بهمن ماه برگزار خواهد شد، «تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان»، «دانشگاه آزاد»، «هیات ووشو البرز» و «هیأت ووشو تهران» چهار تیم شرکت کننده در لیگ برتر ووشو هستند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا