مسابقات ufc

ورا احساس می‌کند که مناقشه عنوان در Font Fight وجود دارد

مارلون ورا فکر می‌کند رقابت عنوان آنلاین در UFC در رویداد اصلی ESPN 35 در مقابل راب فونت

مارلون ورا فکر می کند در مسابقه بعدی UFC او چیزهای زیادی در خط است.

در حال افزایش وزن سبک UFC فکر می کند که رقابت برای عنوان در افق است، و اگر او راب فونت را شکست دهد، به سرعت وارد صدر جدول خواهد شد. ورا (20-7-1 MMA، 12-6 UFC) و فونت (19-5 MMA، 9-4 UFC) قرار است در رویداد اصلی شنبه با هم برخورد کنند. UFC در ESPN 35 در UFC Apex در لاس وگاس. اولین مسابقه تیتراژ ورا تحت پرچم UFC است.

ورا در روز چهارشنبه در ESPN 35 به خبرنگاران در UFC گفت: “من معتقدم که یک برد عالی در شنبه شب من را در رقابت برای عنوان قهرمانی قرار می دهد.” بسته به نحوه بازی کارت ها در بالای صفحه، یا می توانم مستقیماً برای کمربند بروم یا مبارزه دیگری دارم. اما یک برد در این شنبه مرا به جایی رساند.»

در حال حاضر، ورا در یک برد دو مبارزه است. او در نوامبر گذشته در یک پیروزی ناک اوت در برابر کمپیون سابق فرانکی ادگار به پیروزی می رسد.

مبارز اکوادوری در 10 بازی قبلی خود در UFC 8-2 شده است. تنها شکست‌ها در سال 2020 در باخت بحث‌برانگیز تصمیم‌گیری تقسیم‌شده به سونگ یادونگ و شکست متفق القول از قهرمان اسبق وزن پر، خوزه آلدو رخ داد.

ورا در 29 سالگی فکر می کند که در بهترین فرم دوران حرفه ای خود قرار دارد.

ورا گفت: “من حریفان سرسخت زیادی در مقابل خود دارم، قهرمانان سابق زیادی.” احساس می‌کنم همه این‌ها و مبارزه مداوم در اوج باعث می‌شود من یک مبارز بهتر باشم و برای مبارزات بعدی خطرناک‌تر شوم.

احساس می‌کنم در یک لحظه عالی و فضای ذهنی خوبی هستم. از نظر فیزیکی، فکر نمی‌کنم بتوانم سخت‌تر از قبل تمرین کنم. بنابراین احساس خوبی دارم و شنبه شب فرا می رسد و من به الاغ راب خواهم زد.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا