تسنیمکونگ فو

ورزش قهرمانی نیازمند توسعه کیفی و کمی است گروه استان‌ها- دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی با بیان اینکه ورزش قهرمانی نیازمند توسعه کمی و کیفی است گفت: باید حس مطالبه‌گری در ورزش فعال‌تر شود. ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ – ۱۵:۳۳

ورزش قهرمانی نیازمند توسعه کیفی و کمی است

ورزش قهرمانی نیازمند توسعه کیفی و کمی است

گروه استان‌ها- دبیر فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی با بیان اینکه ورزش قهرمانی نیازمند توسعه کمی و کیفی است گفت: باید حس مطالبه‌گری در ورزش فعال‌تر شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مهدی صداقت ظهر امروز در نشست مجمع عمومی انتخاب رئیس هیئت کونگ‌فو استان خراسان جنوبی اظهار داشت: اساس توجه باید به نیروی انسانی و توجه به ورزش بانوان باشد و ارتقای دانش داوران و مربیان باید در دستور ویژه قرار گیرد که امیدواریم با توجه به این مسایل مجمع عمومی کونگ‌فو استان خراسان جنوبی در ارزیابی عملکرد از شاخصه‌های قابل توجهی برخوردار شود.

وی برگزار نشدن مسابقات برون مرزی را  پاشنه آشیل ورزش کونگ‌فو دانست و افزود: با برگزاری مجمع جهانی کونگ‌فو با حضور 55 کشور در هفته آینده امیدواریم با برگزاری مسابقات برون مرزی بتوانیم بخش زیادی از مشکلات پیش رو را برطرف کنیم.

دبیر فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت: مهمترین مشکلات در حوزه ورزش کونگ فو کمتر برگزار شدن مسابقات ملی و بین‌المللی است که باید فعال شود زیرا مسابقه جامعه هدف را فعال می‌کند.

صداقت با بیان اینکه توسعه منابع انسانی، برگزاری کارگاه‌ها، ارتقای سطح دانش مربیان، ارتقای دانش علمی داوران، توسعه کمی و کیفی از مهمترین این برنامه‌ها است گفت: در بعد ورزش قهرمانی توسعه کیفی و کمی باید اتفاق بیفتد. 

وی اظهار داشت: باید حس مطالبه‌گری در ورزش فعال‌تر از قبل باشد و برنامه‌های ابلاغی در همه سطوح دنبال شود.

 دبیر فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی بیان کرد: اساس توجه باید به نیروی انسانی و توجه به ورزش بانوان باشد.

صداقت خاطرنشان کرد: ارتقای دانش داوران و مربیان باید در دستور ویژه قرار گیرد که امیدواریم با توجه به این مسایل مجمع عمومی کونگ فو خراسان جنوبی در ارزیابی عملکرد از شاخصه‌های قابل توجهی برخوردار شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز گفت: استفاده از مربیان استان در مسابقات کشوری و برون مرزی نقش تعیین‌کننده‌ای در ارتقای سطح ورزش استان دارد و امیدواریم با حمایت فدراسیون و توجه به برگزاری مسابقات، محقق شود.

عزیزی افزود: ظرفیت ورزش خراسان جنوبی در رشته‌های رزمی قابل توجه است که نگاه ویژه فدراسیون را در زمینه برگزاری دوره‌های مربی‌گری می‌طلبد.

وی در این نشست از اعضای مجمع عمومی هیئت کنگ فو خواست تقویم عملیاتی 1401 را آماده و ارایه کنند تا ورزش و جوانان در راستای برنامه‌های پیش رو همراه شود.

عزیزی تصریح کرد: در سال‌های گذشته اقدامات خوبی در حوزه تربیت مربیان و داوران صورت گرفته که باید از این ظرفیت در مجامع خارج استانی هم بهره ببریم.

وی گفت: یکی از مهمترین مباحثی که این روزها مقام معظم رهبری به آن تاکید دارند، جهاد تبیین است که جامعه ورزشکاران نیز باید در دستور کار قرار دهند.

عزیزی تنها راه مقابله با رسانه‌های دشمن را جهاد و تبیین دانست و گفت: از آنجا که این فریضه مخاطب خاص ندارد و ضرورتی همگانی است باید شناخت عالمانه مسائل و سواد رسانه‌ای مد نظر باشد.

در این جلسه محمد فضلی با 16 رای موافق به مدت چهار سال با رای اعضای مجمع عمومی به عنوان رئیس هیئت کونگ‌فو استان خراسان جنوبی انتخاب شد.

انتهای پیام/254/ح

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا