اخبار رزمی خارجیبوکس حرفه ای

پیج وان‌زانت 100 درصد متعهد به توسعه با BKFC است

پیج وان‌زانت 100 درصد متعهد به توسعه با BKFC است

به نظر می رسد که سابق UFC جنگنده پیج ونزانت انتظار دارد با Bare Knuckle FC بماند (BKFC) برای آینده نزدیک.

وان‌زانت با شکست‌های پیاپی برای شروع دوره مدیریت خود در BKFC، در برابر ریچل استویچ و بریتیش هارت در سال 2021 شکست می‌خورد. دیو فلدمن، رئیس BKFC حتی اشاره کرد که وان‌زانت در موقعیتی که باید برنده شد زمانی که نه تنها به دوران تصدی او در BKFC بلکه به طور کلی حرفه مبارزاتی او می رسد.

VanZant همچنین قرار است در سال 2022 در کشتی حرفه ای با All Elite Wrestling شرکت کند. او اجازه دارد در هر دو به طور همزمان شرکت کند.

در طول یک مصاحبه اخیر با MMA Fighting، او هوا را در مورد آینده جنگی خود روشن کرد.

VanZant در مورد آینده خود با BKFC گفت: “من 100 درصد متعهد هستم.” من دو دعوای آخری که برای آنها داشتم را می‌دانم، هر دو بسیار نزدیک بودند.

“از دیدگاه یک ورزشکار به آن نگاه می کنم، می دانم که به هر دوی آنها باختم. می‌دانم که بحث‌هایی وجود داشت که می‌گفتند من برنده شدم. خیلی نزدیک بود. من این را می بینم که دو باخت داشتم اما آنها بسیار نزدیک بودند و می توانم مهارت بوکس خود را از اول تا دوم بهتر ببینم. [fight]”

وان‌زانت قبل از اینکه با BKFC قرارداد امضا کند، به عنوان یکی از برترین بازیکنان زن در UFC در نظر گرفته می‌شد. پس از سه برد متوالی برای شروع حرفه خود در UFC، او با شکست مقابل میشل واترسون، آماندا ریباس و آماندا ریباس شکست خورد.

هنوز مشخص نیست که مذاکرات تمدید قرارداد بین VanZant و BKFC چقدر است، اما به نظر می رسد که این بازیکن 28 ساله انگیزه دارد تا به ستون برد در MMA بازگردد.

می‌خواهید پیج وان‌زانت بعدی در BKFC با چه کسی مبارزه کند؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا