چند خبر کوتاه از رویدادهای ورزشی استان کردستان

به گزارش ایرنا، سمیرا محمدپور و فاطمه مخدومی از روز یکشنبه ۲۲ مهر ماه به مدت هشت روز به اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۹ سال کشور در تهران فرا خوانده شدند.
در این اردوی هشت روزه، ۲۴ بازیکن دختر از سراسر کشور حضور خواهند داشت و تمرینات آمادگی خود را زیر نظر مربیان کادر فنی تیم ملی انجام می دهند.
اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال زیر ۱۹ سال بانوان از روز ۲۲ تا روز ۲۹ مهر ماه زیر نظر سرمربی تیم خسرویار در مجموعه ورزشی الیاف تهران برگزار خواهد شد.
سمیرا محمدپور، فاطمه مخدومی، غزاله بنی طالبی، سیده هانیه خداپرستی، فاطمه امیری، فاطمه قاسمی، فاطمه شبان، مرضیه فیضی، گلنوش خسروی، ملیکا قاسمی، زهرا غریب زاده، ثنا صادقی، شیوا سلمان پور، زهرا خدابخشی، رقیه جلال نسب، فاطمه محمدی، هلیا پیلتن، مارال ترکمان، مریم محمدی، مهدیه محمودی نیا، زهرا علیزاده، ویدا رعیت پرور، کیمیا رعیت پرور و ملیکا محمدی ۲۴ بازیکنی هستند که به این اردو دعوت شده اند.

** رقابت های رنکینگ بدمینتون جوانان کشور در دیواندره پایان یافت
در قسمت یک نفره رقابت های رنکینگ بدمینتون جوانان کشور در دیواندره، مهدی انصاری از زنجان اول، علیرضا کرمی از تهران دوم و محمد چهار مالی از فارس و متین مقیمی از سمنان مشترکا سوم شدند.
در بخش دو نفره، مهدی انصاری و علی حسین خانی به نمایندگی از زنجان بر سکوی نخست ایستادند، نیما رستم پور و علیرضا کرمی از تهران دوم شدند و تیم های دو نفره هادی آشتیانی و مسعود نجفی به همراه تیم دو نفره عرفان تاران و فربد یاسمی از زنجان مقام سوم مشترک را کسب کردند.

** سنندج مقام نخست رقابت های کشتی فرنگی کردستان را کسب کرد
سنندج مقام نخست رقابت های کشتی فرنگی انتخابی بزرگسالان استان کردستان که به میزبانی دهگلان برگزار شد، را کسب کرد، تیم های دهگلان و سقز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
نفرات برتر در رقابت های قهرمانی کشور که آبان ماه سال جاری به میزبانی خوزستان برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

** دیوانداره قهرمان رقابت های ووشوی کردستان شد
رقابت های ووشوی انتخابی نوجوانان و بزرگسالان استان کردستان که به میزبانی قروه برگزار شد. در این رقابت ها دیواندره به قهرمانی رسید و تیم های قروه و سنندج به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
نفرات برتر رده سنی نوجوانان به المپیاد استعدادهای برتر کشور که در تاریخ سوم و چهارم آبان ماه به میزبانی قزوین برگزار می شود، اعزام می شوند و نفرات برتر رده سنی بزرگسالان به رقابت های قهرمانی کشور اردبیل که در آبانماه برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

** قهرمان رقابت های بوکس دسته یک انتخابی کردستان مشخص شد
یازدهمین مرحله مسابقات دوره ای بوکس دسته یک استان در رده های سنی نونهالان و نوجوانان با حضور شهرستان های تابعه به میزبانی دهگلان برگزار شد.
در این رقابت ها، که باحضور ۷۲ بوکسور به نمایندگی از ۱۰ شهرستان، قروه، سنندج، دهگلان، سقز، مریوان، بیجار، دیواندره، کامیاران، بانه و سریش آباد برگزار شد، شرکت کنندگان در اوزان مختلف دو رده سنی نونهالان و نوجوانان با یکدیگر به مبارزه پرداختند.
در نتایج تیمی، دهگلان میزبان مسابقات با پنج امتیاز، سنندج با چهار امتیاز و بیجار با کسب سه امتیاز مقام های اول تا سوم رده سنی نونهالان را کسب کردند.
همچنین در رده سنی نوجوانان بیجار با کسب ۶ امتیاز اول شد، مریوان با چهار امتیاز دوم و تیم های بانه و سنندج هر کدام با سه امتیاز مشترکا سوم شدند.
نفرات برتر این مسابقات در رده سنی نونهالان به رقابت های المپیاد استعدادهای برتر کشور که آبان به میزبانی استان سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.
۶۱۰۸/۹۱۰۲

انتهای پیام /*