بوکس

1400/12/15 | روابط عمومی مراسم درختکاری "بوستان المپیک" در پارک پردیسان برگزار می‌شود در راستای دستور اعلامی از سوی IOC کمیسیون محیط زیست و ورزش کمیته ملی المپیک اقدام به برگزاری مراسم درخت کاری در "بوستان المپیک" پارک پردیسان می‌نماید.

مراسم درختکاری “بوستان المپیک” در پارک پردیسان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در راستای سیاست‌های اجرایی کمیته بین‌المللی المپیک در رابطه با حفظ محیط زیست و مقابله با تغییرات آب و هوایی که بحران‌های زیست محیطی به همراه دارد ، یکی از اقدامات مفیدی است که این کمیته به کشورهای عضو توصیه می‌کند تا “کاشت درخت” بصورت انبوه، بوستان و یا جنگل باعنوان المپیک در دستور کارشان باشد.

بر همین اساس کمیسیون محیط زیست و ورزش کمیته ملی المپیک برنامه درختکاری را بصورت منسجم در محل پارک پردیسان به نام بوستان المپیک در دست اجرا دارد.

بوستان المپیک واقع در پارک پردیسان تهران دارای فضای مناسبی جهت درختکاری است که کمیسیون محیط زیست و ورزش کمیته ملی المپیک  در نظر دارد با همکاری اداره کل محیط زیست استان تهران و شهرداری تهران ساعت 14 روز شنبه 21 اسفند ماه  1000  نهال توسط ورزشکاران ، پیشکسوتان و مسئولان ورزشی کاشته شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا