مسابقات ufc

Carmouche توقف Bellator 278 Beltran را توجیه می کند

لیز کارموچ در بازی Bellator 278 با مایک بلتران کنار می‌رود و علاقه‌ای به بازی مجدد فوری ندارد.

هونولولو – اگرچه او از نتیجه نهایی سود برد، قهرمان جدید وزن پرواز زنان Bellator لیز کارموش موافق است توقف مایک بلتران که برای او عنوانی به ارمغان آورد.

کارموچه (17-7 MMA، 4-0 BMMA) برنده شد از طریق TKO در دور چهارم چالش عنوان Bellator 278 در مقابل. جولیانا ولاسکوئز، تصمیمی که مخالفان او با آن موافق نبودند. بلافاصله پس از توقف، ولاسکوئز (12-0 MMA، 7-0 BMMA) و مربیانش نارضایتی خود را به داور مایک بلتران ابراز کردند.

توقف در خارج از قفس نیز مورد انتقاد قرار گرفت بسیاری از بینندگان زودتر آن را صدا زدند. برای Carmouche، یکی از سه نفری که در این سکانس شرکت داشتند، او این فرضیه را مطرح کرد که ولاسکوئز بدون توجه به این موضوع نمی‌توانست بیرون بیاید.

Carmouche در یک کنفرانس خبری پس از مبارزه به MMA Junkie گفت: “من فکر می کنم او در زمان مناسب وارد میدان شد.” فکر می‌کنم اگر او اجازه می‌داد ادامه پیدا کند، می‌توانست مداری شکسته شده باشد. ممکن است بیهوش شدن او باشد. من فکر می کنم وقتی او وارد شد، این کار درستی بود که باید انجام داد تا از جنگنده محافظت کرد. او هیچ کاری برای پیشبرد صحیح موقعیت خود انجام نمی داد و هیچ کاری برای دفاع از آن انجام نمی داد. بنابراین، اگر او فقط به مصرف آن ادامه می‌دهد و دعوا را به همین شکل خاتمه می‌دهد، من ترجیح می‌دهم ببینم یک مبارز جلو می‌آید و ما دست می‌دهیم تا اینکه او را به بیمارستان برسانیم و یادمان نرود که چه اتفاقی افتاده است. بنابراین فکر می‌کنم او کار درستی انجام داد.»

آیا بازی برگشت بعدی خواهد بود؟ شاید. رئیس Bellator، اسکات کوکر، هنوز نظر خود را در مورد عنوان Bellator 278 اعلام نکرده است، چیزی که خبرنگاران احتمالا بعد از Bellator 279 فردا دریافت خواهند کرد. با این حال، Carmouche امیدوار است که چالش جدیدی در آینده ایجاد شود.

کارموچ گفت: “امیدوارم که نه.” من از بازی های برگشت به نوعی حوصله ام سر می رود. من دوست دارم چیزی متفاوت ببینم و به نوعی آن را تغییر دهم. من عاشق فرصتی هستم که به شخص دیگری در لشگر اجازه بدهم راه خود را بالا ببرد و ببینم چه چیز دیگری می توانم در قفس نشان دهم.”

این پیروزی، بحث برانگیز یا غیر بحث برانگیز، اولین قهرمانی مهم Carmouche است. او یک بار در Strikeforce و دو بار در UFC تلاش کرد، اما فایده ای نداشت. در نهایت، او به عنوان یک قهرمان در کتاب رکوردها ثبت خواهد شد، چیزی که به گفته او قرار بود در Bellator باشد.

“من احساس می کنم همه آن فرصت ها فقط درس بودند. آنها اشتباهات و چیزهایی بودند که من باید آنها را از بین می بردم تا امروز در Bellator آماده باشم، نه هیچ یک از سازمان های دیگر.”

در این مراسم صرفاً اعضای نظامی، جانبازان و امدادگران اولیه حضور داشتند. Carmouche یک تفنگدار سابق، در مقابل همسالان خود طلا گرفت – چیزی که وزن بیشتری از هر چیز دیگری دارد.

کارموچ گفت: صادقانه بگویم که این برای من معنای بیشتری دارد. این می تواند یک گروه 10 نفره باشد. ممکن است افرادی از یک اسکادران باشند. وقتی نظامی است، وقتی اولین پاسخ‌دهنده است، فداکاری‌هایی که در زندگی‌شان به خاطر دیگران انجام می‌دهند، بی‌خودی است. همیشه وقت آزاد و زندگی خود را کنار می گذارند تا به دیگران بدهند. این برای من بیشتر از انجام آن در مقابل جمعیت زیادی که هزینه آن را پرداخت کرده اند، معنی دارد. این است که بتوانیم پس بدهیم و یک نمایش رایگان برای آنها ارائه دهیم تا از چیزی شبیه به این لذت ببرند.”

Bellator 278 جمعه در مرکز Neal S. Blaisdell به عنوان اولین رویداد از دو رویداد در دو شب دو سر برگزار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا