مسابقات ufc

PFL 1: بار دیگر، کلی کولارد شروعی چشمگیر داشت درست مانند سال گذشته، کولارد فصل را با شکست دادن یک قهرمان سابق UFC آغاز کرد.16hBrett Okamoto

PFL 1: Clay Collard (دوباره) با غلبه بر جرمی استفنز شروعی چشمگیر داشت.

آرلینگتون، تگزاس — فصل 2022 PFL رسماً خاموش و اجرا می شود. و برای دومین سال متوالی، سبک وزن مورد علاقه طرفداران است كلي كلارد.

کولارد (21-9) روز چهارشنبه با شکست دادن 3 امتیاز در جدول رده بندی سبک وزن PFL به دست آورد. جرمی استفنز (28-20) با تصمیم متفق القول. مبارزه 155 پوندی فوق العاده سرگرم کننده بود، زیرا کولارد و استفنز در مجموع بیش از 500 ضربه پرتاب کردند. هر سه داور مسابقه را به ثمر رساندند، که عنوان PFL 1 را در ورزشگاه Esports Arlington به ارمغان آورد.

این تاریخ برای کولارد که در بوکس حرفه ای و MMA شرکت کرده بود، تکرار شد. سال گذشته، بازیکن بومی آیداهو فصل عادی خود را با ناراحتی برجسته قهرمان سابق UFC آغاز کرد. آنتونی پتیس. کولارد که به‌خاطر سبک تهاجمی و سرعت بالای خود شناخته می‌شود، طرفداران مبارزه را در هر دو رشته ورزشی به دست آورده است – و تقریباً در سال 2021 به فینال PFL راه پیدا کرده است، قبل از اینکه یک تصمیم محدود را برای قهرمانی نهایی از دست بدهد. راوش مانفیو.

“نمی دانم، زیاد نگران نیستم [the finals]کولار پس از مبارزه گفت: “احساس می کنم سال گذشته آن را به دست آورده ام، بنابراین می آیم. اما مطمئناً این هیجان انگیزترین مبارزه روی کارت بود.”

استفنز، کهنه سرباز قدیمی UFC که اولین بازی خود را در PFL انجام داد، با قدرت ظاهر شد و دستان راست قدرتمندی را روی سر کولارد فرود آورد. استقامت و دوام کولارد در این ورزش به خوبی شناخته شده است، بنابراین تعجبی نداشت که او در مقابل ضربات استفنز ایستادگی کرد و شروع به بازگشت با حمله خود کرد. به گفته Cagenomics، او بدن استفنز را با ترکیبی هدف قرار داد و در نهایت 317 ضربه زد.

3 امتیاز کولارد در رویداد اصلی، او را در یک تساوی سه جانبه برای مقام دوم در بخش پس از یک رویداد قرار داد. مانفیو (16-3) با پیروزی ناک اوت برگشتی در دور سوم مبارزه خود مقابل، زودتر از بقیه زمین به برتری رسید. دان ماج، برای 4 امتیاز خوب است. سبک وزن ها الکساندر هرناندز و اولیویه اوبین-مرسیه همچنین برنده تصمیم گیری 3 امتیازی شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا