مسابقات ufc

PVZ به دنبال اولین برد BKFC در 16 جولای است: “باخت هرگز آسان تر نشده است”

پیج وان‌زانت به دنبال اولین برد BKFC در 16 جولای است: “باخت هرگز آسان‌تر نشده است”

پیج ونزانتوقفه تقریباً یک ساله او از مبارزات به پایان خود نزدیک می شود، و او مشتاق است برای اولین بار در سه سال و نیم پیروزی در یک محیط رقابتی را تضمین کند.

VanZant قرار است در تاریخ 16 ژوئیه به رینگ Bare Knuckle FC بازگردد، زمانی که او در مراسم افتتاحیه ارتقاء در لندن عنوان کرد. این یک لحظه مهم برای “12 Gauge” است، که در دو بازی اول خود با این شرکت در برابر بریتانیا هارت و راشل استویچ از امتیازات کوتاهی برخوردار است.

اگرچه او هنوز حریفی را نهایی نکرده است، وان‌زانت گفت که تمام تلاشش را برای رسیدن به پیروزی انجام خواهد داد، مهم نیست چه کسی در مقابل او ایستاده است، زیرا او از زمان خروج از UFC از بازی بدون برد راضی نیست.

وان‌زانت به MMA Junkie گفت: «یک چیزی که می‌توانم در آن آرامش پیدا کنم این است که، برای من، باخت هیچ‌وقت آسان‌تر نشده است – فقط سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود». من می دانم که هنوز چقدر قلبم در این و ذهن من است. فقط به خودم فشار زیادی وارد می کنم. این همان کاری است که من در این مبارزه بعدی انجام خواهم داد. من به آنجا می روم و هر کاری از دستم بر می آید برای کسب پیروزی انجام می دهم.

می توانم بگویم، با نگاهی به دو مبارزه آخرم، هرگز تحت سلطه نبودم، هرگز در موقعیتی نبودم که ناراحت باشم. می‌توانم به خودم افتخار کنم که می‌دانم بهتر و بهتر شده‌ام و بوکس من مدام در حال بهتر شدن است. من دعواهای بسیار نزدیک، سخت و سختی با چند زن بسیار با استعداد داشته ام. من هیجان زده هستم که به آنجا بروم و دوباره این کار را انجام دهم. این بار، البته، به رشد خود ادامه دهید و مانند همیشه به دنبال پیروزی باشید.

وان‌زانت 28 ساله علیرغم آگاهی از اهمیت مبارزه بعدی برای چشم‌انداز کلی حرفه‌اش، به نظر نمی‌رسد که آن را به‌عنوان شکستی برای آینده‌اش ببیند. او گفت که تیمش در حال حاضر در مراحل اولیه مذاکرات با BKFC در مورد تمدید قرارداد است که او را برای آینده قابل پیش بینی در فهرست باقی می گذارد.

در همین حال، تلاش‌های وان‌زانت به سمت 16 جولای هدایت می‌شود. او گفت که با یک مربی جدید بوکس در تیم آمریکایی Top Team کار می‌کند و تقریباً یک سال از سفر قبلی‌اش به رینگ BKFC فاصله گرفته است و انتظار دارد نسخه‌ای به مراتب بهتر از خودش باشد.

وان‌زانت گفت: «مطمئناً این یک سال احساس می‌شود، مدت زمان زیادی به نظر می‌رسد. “متاسفانه گاهی اوقات به همان شکلی که دنیا کار می کند اتفاق می افتد. اما من واقعا هیجان زده هستم. من هیجان زده هستم که دوباره به آنجا بروم و بوکس خود را نشان دهم و نشان دهم که چقدر پیشرفت کرده ام. من هنوز در حال یادگیری یک ورزش کاملاً جدید هستم و برای رشد در BKFC هیجان زده هستم. من با آنها در مورد تمدید قرارداد صحبت کرده ام، بنابراین قصد دارم با آنها رشد کنم و در دنیای بوکس بدون بند انگشت رشد کنم.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا