MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

Strickland: Ladd و Namajunas قربانیان مربیان شکارچی جنسی هستند

Strickland: Ladd و Namajunas قربانیان مربیان شکارچی جنسی هستند

شان استریکلند رابطه آسپن لاد با سرمربی اش جیم وست را مورد بررسی قرار داده است و همچنین به این موضوع اشاره کرده است. رز ناماجوناسرابطه با مربی پت بری در این روند.

صفحه توییتر شان استریکلند می تواند به عنوان ماده ای برای بازی Cards Against Humanity باشد. چه ستاره‌های پورن، خشم جاده‌ای، چالش‌های مبارزه خیابانی یا همجنس‌گرا هراسی، هیچ موضوعی برای وحشی MMA ممنوع نیست. پنجشنبه، فهمیدیم که این شامل روابط شخصی همسالان او می شود.

UFC رابطه آسپن لاد وزنه بردار زنان با مربی اش جیم وست سال گذشته تحت نظارت عمومی قرار گرفت، زمانی که وست لاد را در بین دورهای شکستش مقابل نورما دومونت در سال گذشته در UFC Vegas 40 جوید. از لاد، از جمله میشا تیت.

تیت گفت که او از تجربه شخصی خود صحبت می کند که رابطه با یک مربی/مربی چگونه می تواند باشد و می تواند نشانه های سوء استفاده را تشخیص دهد. لاد اظهارات تیت را به عنوان توجه طلبانه رد کرد و بعداً گفت که حاضر است به صورت رایگان با تیت مبارزه کند.

از آن زمان هیچ داستان دیگری در مورد رابطه لاد و وست منتشر نشده است وست از رفتار خود عذرخواهی کرد اکتبر گذشته در گوشه لاد. با این وجود، استریکلند الهام گرفت تا پنجشنبه توییت زیر را ارسال کند.

خیلی مطمئنم @TheAspenLadd از سندرم استکهلم رنج می برد…….. lmao!!!!!!!!من واقعاً گوشه ای برایم مهم نبود
ویدیو، اما وقتی حقایق دیگری را به وضعیت اضافه می‌کنید، کمی وحشتناک است!»

سپس استریکلند یک توئیت بعدی ارسال می کند تا بینش بیشتری در مورد اطلاعاتی که باعث توییت اولیه او شده است، ارائه دهد.

“زنان اهداف بسیار آسانی برای مربیان مرد هستند، به طور خودکار نقش پدری عجیب و غریب را به عهده می گیرند که به یک مجموعه پرستش قهرمان تبدیل می شود. این واقعیت که شما در 12 سالگی با او شروع به تمرین کردید؟ 100 درصد شکارچی جنسی نظافت. به من بگویید حقایق من اشتباه است و من اکنون عذرخواهی می کنم. @TheAspenLadd

استریکلند با اشاره به رابطه رز ناماجوناس با بری به پایان می رسد. این زوج 13 سال فاصله سنی بین آنها و گفته می شود زمانی که ناماجوناس 14 ساله بود با هم آشنا شدند و بری 27 ساله بود.

«آیا جیم وست و پت بری (sic) واینستین MMA هستند؟ یا مایکل جکسون مقایسه بهتری است…@netflix در حال حاضر برای سریال تلویزیونی با @TheAspenLadd و @rosenamajunas تماس می گیرد! بسیار خوب، من باید با هم بازی کنم.» استریکلند نتیجه گرفت.

لد دومین باخت متوالی را پشت سر می گذارد، این بار به راکل پنینگتون که لاد را شکست داد. UFC 273 از طریق تصمیم اتفاق آرا این سومین شکست در چهار مبارزه را برای این بازیکن 27 ساله رقم زد.

استریکلند به اندازه کافی در مورد زندگی حرفه ای خود نگران است، زیرا او در ماه جولای امسال در UFC 277 با قطار پرخاشگرانه الکس پریرا در مسابقه ای که به عقیده بسیاری می تواند به عنوان یک حذف کننده عنوان قهرمانی در وزن میان وزن باشد، می رود.

نظر شما درباره اظهارات شان استریکلند در مورد روابط آسپن لاد و رز ناماجوناس چیست؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا