مسابقات ufc

“Wonderboy” هر دو برادر دیاز را صدا می کند – البته با احترام

استفن تامپسون خواستار “نبرد ضربتی خوب” با نیک دیاز یا نیت دیاز است

با توجه به اینکه هر دو برادر دیاز امسال به دنبال بازگشت به قفس هستند، استیون تامپسون دست خود را به عنوان یک دشمن حاضر بالا می برد.

تامپسون (16-6-1 MMA، 11-6-1 UFC)، رقیب سابق دو بار قهرمانی سبک وزن UFC، دوشنبه در رسانه های اجتماعی ظاهر شد و گفت که مایل است آن را در هشت ضلعی با هر یک از آنها مخلوط کند. نیک دیاز یا نیت دیاز.

“Wonderboy” در مورد اینکه کدام عضو خانواده را انتخاب می کند، چندان حساس به نظر نمی رسد، زیرا او فکر می کند که هر دو مسابقه جذابی برای طرفداران خواهد بود که تماشا کنند.

من آماده مبارزه با (نیک دیاز) یا (نیت دیاز) هستم! تامپسون توییت کرد. من چیزی جز احترام برای هر دو نفر ندارم و آماده رفتن هستم. چه کسی نبرد ضربتی خوب را دوست ندارد؟!»

تامپسون، شماره 9 در جدیدترین بازی USA TODAY Sports/MMA Junkie رتبه بندی وزن کم وزن، در مقابل بلال محمد و گیلبرت برنز شکست های متوالی می دهد. این بازیکن 39 ساله در هر دو مسابقه شکست خورد و به وضوح به دنبال مبارزه با حریفی است که به او اجازه می دهد بازی کیک بوکسینگ ثبت شده خود را انجام دهد.

نیک دیاز (26-10 MMA، 7-7 UFC) از سپتامبر، زمانی که او متحمل ضرر TKO شد به رابی لاولر در مبارزه بازگشت خود پس از بیش از شش سال دوری از رقابت فعال. مربی قدیمی او، سزار گریسی، اخیراً اظهار داشت: بازگشت به عمل فعال است برای مدتی سال او

نیت، کوچک‌تر از برادران دیاز، در تلاش است تا در قفس قدم بگذارد، زیرا به دنبال مبارزه نهایی در قرارداد فعلی UFC است. ناامیدی او در مورد ناتوانی در امضای مبارزه در رسانه های اجتماعی مشهود است، و دیاز برای ارتقاء آن انتقاد کرد. او را به آرامی می چرخاند و حتی درخواست آزادی.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا