مسابقات ufc

آروم فکر می کند بالقوه نگانو در برابر فیوری “باید آسان باشد”

پروموتور باب آروم فکر می کند که مسابقه احتمالی فرانسیس نگانو و تایسون فیوری “باید آسان باشد”

(یادداشت سردبیر: این ستون در ابتدا در USA TODAY Sports، بخشی از شبکه USA TODAY.)

تایسون فیوریمروج باب آروم شاهد چرخش مبارز خود در دفاع از عنوان سنگین وزن برای سنین شنبه بودم. فیوری 33 ساله در ورزشگاه ومبلی انگلستان یک ناک اوت فنی راند ششم را در مقابل دیدگان 94000 نفر از هموطنش دیلیان وایت به ثمر رساند.

و با وجود تمام اظهارات فیوری مبنی بر اینکه پس از این مسابقه ورزش را ترک خواهد کرد، آروم می داند که هیچ راهی وجود ندارد که یک مبارز بتواند پس از گذراندن چنین لحظه ای از آنجا دور شود.

نه، او قطعا بازنشسته نخواهد شد. البته که نه. دیوانه ای؟” آروم دقایقی پس از اینکه فیوری با 23 ناک اوت در پیروزی یک طرفه به 32-0-1 بهبود یافت، به USA TODAY Sports+ گفت.

فیوری حتی نمی‌توانست از رینگ خارج شود قبل از اینکه مسابقه بعدی احتمالی را مطرح کند – یک مسابقه ترکیبی رزمی-ورزشی در مقابل قهرمان سنگین وزن UFC فرانسیس نگانو، که پس از آن وارد رینگ ومبلی شد. نگانو از مبارزه با فیوری با دستکش های سبک MMA صحبت کرد.

من قهرمان سنگین وزن بوکس هستم. این قهرمان سنگین وزن UFC است. آیا او در شرایط خوبی است؟ فیوری به مخاطبان ESPN+ گفت: به عضلات روی او نگاه کنید. “این یک مبارزه بسیار خاص خواهد بود، مانند مبارزه ای که قبلاً در این ورزش دیده نشده بود. ما با دو مرد سبک صحبت نمی کنیم. وقتی اتفاق بیفتد، یک مبارزه انفجاری خواهد بود.»

نگانو پاسخ داد: “من می خواهم بفهمم که بدترین (مرد) روی این سیاره کیست. … این یک مبارزه ترکیبی خواهد بود. دستکش MMA، در رینگ. چیزی متفاوت.»

آروم – که اخیراً پس از نشان دادن علائم COVID-19 در ایالات متحده ماندگار شد – در حالی که قهرمان در رینگ شادی می کرد، تلفنی با فیوری صحبت کرد.

مروج کهنه کار Top Rank مستقر در لاس وگاس گفت که او معتقد است که این امر منطقی است که Fury-Ngannou ممکن است اتفاق بیفتد زیرا هم Top Rank و هم UFC قراردادهای پخش ESPN دارند.

دانا وایت، رئیس UFC بلافاصله به پیام های ارسال شده توسط USA TODAY Sports+ پاسخ نداد.

آروم گفت: “من نمی دانم وضعیت قرارداد (نگانو) با UFC چگونه است. بدیهی است که این یک مبارزه بزرگ خواهد بود و باید آسان باشد.

آروم قصد دارد یک جلسه شام ​​با فیوری ترتیب دهد که قهرمان WBC دو هفته دیگر به لاس وگاس برسد.

آروم گفت: “ما زمان زیادی خواهیم داشت تا درباره همه چیز صحبت کنیم.”

در حالی که قهرمان سنگین وزن سه کمربند، اولکساندر اوسیک از اوکراین آماده می شود تا در ماه ژوئیه مسابقه برگشت خود را مقابل آنتونی جاشوا، قهرمان سابق جهان از انگلیس برگزار کند، انتظار می رفت فیوری ابتدا با برنده آن مسابقه دیدار کند.

مبارزه با نگانو، که انتظار می‌رود در ماه نوامبر پس از عمل جراحی زانو بهبود یابد، پس از درگیری بسیار محبوب بوکس-UFC در سال 2017 بین فلوید می‌ودر جونیور و کانر مک‌گرگور خواهد بود. این رویداد بیش از 4 میلیون خرید پرداخت به ازای هر بازدید را به همراه داشت – پس از می ودر-مانی پاکیائو دو سال قبل.

تسلط نگانو ریشه در مهارت او در استند آپ دارد، بنابراین این علاقه وجود دارد که حمله ای که با مشت های سنگین جنگنده کامرونی پشتیبانی می شود، در برابر سبک بسیار منضبط تر فیوری چگونه عمل کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا