مسابقات ufc

آلوارز: بوکس عثمان تمرکز اصلی نیست

کانلو آلوارز روی میراث تمرکز کرد که شامل مبارزه کامارو عثمان نمی شود: “در حال حاضر نه”

کانلو آلوارز خود را قهرمان سبک وزن بوکس UFC نمی بیند کامارو عثمان به زودی – اگر اصلاً.

اگرچه او این ایده را به طور کامل رد نکرد، اما قهرمان IBF، WBA، WBC، WBO و The Ring به اندازه عثمان مشتاق این ایده نیست.

عثمان (20-1 MMA، 15-0 UFC) بوده است کمپین برای مسابقه بوکس با همکار پوند به پوند مبارز شماره 1 آلوارز در ماه های اخیر و اگرچه او پشتیبانی را دریافت نکرده است از دانا وایت، رئیس UFC، امثال جو روگان می خواهد شاهد وقوع این مبارزه باشد.

کانلو، با این حال، گفت که می تواند صبر کند – اگر اصلاً اتفاق بیفتد.

آلوارز گفت: “هرگز نه نگویید، اما در حال حاضر این در آینده من نیست.” TMZ. “الان نه. بله، در حال حاضر همه چیز در مورد میراث است، اما شما هرگز نمی دانید.”

عثمان که در حال حاضر در حال بهبودی از آسیب دیدگی دست است، پیش بینی می شود در ماه جولای با لئون ادواردز بازی مجدد کند. در همین حال، آلوارز در 7 می در پرداخت به ازای DAZN برای عنوان قهرمانی سبک وزن خود، دیمیتری بیول را به چالش خواهد کشید.

یکی دیگر از مبارزان مشتاق کراس اوور به بوکس، قهرمان سنگین وزن UFC، فرانسیس نگانو است، که در روز شنبه برای پیروزی تایسون فیوری مقابل دیلیان وایت در ورزشگاه ومبلی حضور داشت. فیوری یک ناک اوت برجسته از وایت را به ارمغان آورد در راند 6 و قبل از خروج از رینگ، او بود در حال حاضر ترویج مبارزه هیبریدی با نگانو.

اما هم عثمان و هم نگانو اگر بخواهند بوکس کنند، در زمانی که هنوز تحت قرارداد UFC هستند، به حمایت وایت نیاز دارند، درست مانند کاری که کانر مک گرگور در سال 2017 مقابل فلوید می ودر شکست خورد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا