مهرووشو

ابراز امیدواری مربیان مقاومت و بیمه حکمت برای رفتن روی سکو

دیدار رده بندی رقابتهای لیگ برتر ووشو باشگاههای کشور در حالی امروز برگزار می شود که مربیان دو تیم معتقد به برتری تیم خود هستند.

ابراز امیدواری مربیان مقاومت و بیمه حکمت برای رفتن روی سکو

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های مقاومت و بیمه حکمت ارتش با شکست برابر پاس ناجا و دانشگاه آزاد به دیدار رده بندی راه یافته و برای کسب سکوی سوم برابر هم صف آرایی خواهند کرد.

مربیان دو تیم در گفتگو با خبرنگار مهر امید به پیروزی و کسب سکوی سوم داشتند.

ساکی: مقاومت همیشه مدعی است

جلال ساکی به خبرنگار مهر گفت: سطح فنی مسابقات امسال خیلی بالا بود و به جرأت می‌توان گفت با وجود تعطیلی یک ساله ورزش به دلیل شیوع کرونا، سطح فنی مسابقات بالاتر از سال قبل بود و ووشوکاران آماده به میدان آمدند.

وی در مورد تیم مقاومت هم گفت: این تیم در سالهای گذشته هم یکی از مدعیان قهرمانی بوده و باید در برابر تیم بیمه حکمت که اولین سال حضورشان در لیگ را تجربه می‌کنند و اتفاقاً تیم و مربی خوبی دارند و مربی برای کسب سکوی سوم مبارزه کنیم. ما اردوهای منظم و هدفمندی برای این مسابقات داشتیم.

آئینی: برای سکوی سوم می‌جنگیم

سرمربی تیم بیمه حکمت به خبرنگار مهر گفت: ما اولین سال حضور در لیگ را تجربه می‌کنیم. خود من بعد از چهار سال به ووشو برگشتم. چون دیر بسته شدیم نتوانستیم نفرات مورد را جذب کنیم ولی خدا را شکر با غیرت بچه موفق شدیم به دیدار رده بندی برسیم و به امید خدا برای سکوی سوم می‌جنگیم.

محمد آئینی ادامه داد: مقاومت تیم خوبی است که از یک گروه سخت موفق شد جواز صعود را دریافت کند و معقدم یک بازی سخت را برابر ای تیم خواهیم داشت و ان شاالله که بتوانیم این تیم را شکست داده و عنوان سوم را کسب کنیم. البته در تالو ضعف داریم و در پی آن هستیم در ساندا این ضعف را جبران کرده و به برتری برسیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا