مسابقات ufc

استفنز از باختن جنگ به کولارد دلسرد نمی شود

جرمی استفنز برنده شدن در جنگ را به کلی کولارد می‌داند، اما هنوز فکر می‌کند که او تمام این مادران را از فهرست PFL حذف خواهد کرد.

آرلینگتون، تگزاس – علیرغم اینکه در اولین بازی خود در PFL کوتاه آمد، جرمی استفنز‘ اعتماد به نفس تزلزل نکرده است.

استفنز (28-20) یک جنگ ایستاده را از دست داد در برابر كلي كلارد (21-9) در روز چهارشنبه در 2022 PFL 1. اگرچه این یک بسته به نفع کولارد در کارت امتیازی داوران بود، استفنز قطعا لحظات خود را داشت. او به تمایل کولارد برای ایستادن و ضربه زدن با او احترام می گذارد و قبلاً تنظیمات لازم برای بازگشت به مسیرهای پیروزی را تشریح کرده است.

«اعتبار به خاک رس. او احتمالاً تنها مردی است که اینطور با من مبارزه می کند. “پس مستقیم، به او کمک کنید. من در دو سال گذشته چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته ام. حرفه من روی خط بوده است، تغییر PFL، بنابراین آمدن به اینجا و گرفتن یک حریف بازی مانند آن، من احساس می کنم که او بهترین مرد است. رفتن به آنجا و انجام این کار با یک سال تعطیلی، واقعاً به من امکان می دهد بدانم در کجا هستم.

چند چیز وجود دارد که باید روی آنها کار کنم، اساساً کاردیو و حجم صدا، و من در آن مبارزه پیروز می شوم. پس خوب است که به اینجا برگردیم. خوب است بدانید که من شش، هفت هفته دیگر می جنگم. من سالم هستم، چشمم کمی سیاه است، بنابراین می توانم روی آن کار کنم. من قطعاً می‌توانم کاردیوی خود را انجام دهم، صدایم را تنظیم کنم، و می‌دانم در آینده باید چه کاری انجام دهم، و احساس می‌کنم می‌توانم علاوه بر کلی، تمام این مادرف*کرها را در فهرست حذف کنم، زیرا آن مادرف*کر یک شوت زد.”

استفنز می‌داند که پس از حذف اولین مسابقه‌اش در این فصل، اکنون باید بازی کاچاپ را انجام دهد، اما او شکی ندارد که چراغ‌ها را از دو حریف بعدی خود خواهد بست.

استفنز گفت: «می‌دانی، من واقعاً خوشحالم». «(در) شش، هفت هفته، آن بچه های حاضر در فهرستی که امشب جنگیدند، من آنها را می خوابم. شکی در آن نیست خواهی دید که من نکات مهمی را می گیرم. این اولین مبارزه من پس از مدتی است. حالا من کمی ریتم دارم، و شما می‌خواهید نسخه بهتری از من را ظرف شش، هفت هفته ببینید. کلماتم را نمره گذاری کن.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا