ایرناکونگ فو

«اصبری» رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل شد مجمع انتخاباتی هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل برگزار و صادق اصبری با کسب ۹ رأی به عنوان رئیس این هیأت انتخاب شد. ۱۶:۱۷ – ۱۳۹۹-۱۱-۳۰

«اصبری» رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل شد


مجمع انتخاباتی هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل برگزار و صادق اصبری با کسب ۹ رأی به عنوان رئیس این هیأت انتخاب شد.

«اصبری» رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مجمع انتخاباتی هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی استان اردبیل در در سالن کنفرانس ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار و صادق اصبری به عنوان رئیس این هیأت انتخاب شد.

برای تصدی این پست، ۳ نفر کاندیدا شده بودند که علیرضا فخری قبل از شروع رأی‌گیری انصراف داد.

از ۱۶ رأی مأخوذه، صادق اصبری ۹ رأی و افشین امینی ۷ رأی کسب کردند که بر این اساس صادق اصبری به مدت ۴ سال سکان‌دار این هیأت خواهد بود.

اصبری، رئیس جدید هیأت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان اظهار کرد: برای برگزاری کلاس‌های آموزشی، حضور پررنگ در مسابقات ملی و بین‌المللی، برگزاری منظم مسابقات در رده‌های سنی مختلف تلاش نموده و در این زمینه از تمامی ظرفیت‌های پیشکسوتان این رشته استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان ضرورت فعال شدن هیأت‌های شهرستان‌ها، افزود: باید جهت گسترش کونگ‌فو و هنرهای رزمی در سطح استان برنامه‌ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته باشیم و برای هیأت حامی مالی و اسپانسر جذب نماییم.

رئیس جدید هیأت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان اردبیل بیان داشت: استعدادیابی، حمایت از فرزندان خانواده‌های بی‌بضاعت و تجلیل از قهرمانان ورزشی از دیگر برنامه‌های آتی است.

وی گفت: همچنین برای برگزاری مسابقات ملی در اردبیل رایزنی کرده و زیرساهت‌ها و مقدمات این میزبانی را فراهم خواهیم نمود.

انتهای پیام/3463/666/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا