بوکس حرفه ای

امیر خان قهرمان سابق بوکس با اسلحه سرقت شد

امیر خان قهرمان سابق بوکس با اسلحه سرقت شد

در 18 آوریل، امیر کان در حالی که با همسرش راه می رفت، به خاطر ساعت لوکس سفارشی اش به زور اسلحه سرقت شد.

به گزارش ستاره بوکس، دوشنبه شب در حالی که او و همسرش فریال مخدوم در حال عبور از یکی از خیابان های لندن بودند، توسط دو مرد نقابدار به او نزدیک شدند. یکی از مردان اسلحه را به سمت سر خان نشانه گرفت و ساعت او را خواست.

پس از اینکه ساعت فرانک مولر ونگارد کرونوگراف گرفته شد، دو مرد فرار کردند و فرار کردند. در پی این سرقت مسلحانه، حدود ساعت 9 شب با مقامات محلی تماس گرفته شد.

پلیس بلافاصله به محل حادثه در High Road در لیتون، شرق لندن رسید و منطقه را جستجو کرد. کسی دستگیر نشد، اما پلیس متروپولیتن تحقیقاتی را آغاز کرده و تحقیقات را دنبال می کند.

بوکسور جزئیات هولناک این رویداد آسیب زا را در چندین پلتفرم رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

«تازه ساعتم را در شرق لندن، لیتون، با اسلحه از من برداشتند. با فریال از جاده گذشتم، خوشبختانه چند قدم از من عقب تر بود. 2 مرد به سمت من دویدند، او در حالی که یک اسلحه به صورتم نشانه رفته بود، سوت ساعتم را خواست. نکته اصلی این است که ما هر دو در امنیت هستیم.»

ظاهراً خان می‌داند چه کسی ممکن است این سرقت را طراحی کرده باشد و به مقامات اطلاع داده است. همسرش عکس هایی از ساعت و شماره سریال آن برای کمک به ردیابی آن منتشر کرده است.

خان و همسرش دوشنبه شب نگران جان خود بودند. خوشبختانه هر دو آسیبی ندیدند و توانستند نزد فرزندان خود برگردند.

امیرخان با همسر و فرزندانشان
امیرخان به همراه همسر و فرزندانشان از طریق اینستاگرام

خان علاوه بر کسب چندین قهرمانی بوکس، یک مروج مبارزه و بشردوست است. او با کسب مدال نقره در المپیک 2004 در 17 سالگی، جوان‌ترین مدال‌آور المپیک بوکس بریتانیا شد.

آخرین مبارزه خان با شکست به پایان رسید زیرا او در راند 6 مقابل کل بروک در ماه فوریه یک TKO متحمل شد.

واکنش شما به دزدی از امیرخان با اسلحه چیست؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا