انجمن های رزمیفارس

اولویت کمیته کیک بوکسینگ آذربایجان‌شرقی برگزاری دوره‌های مربیگری و داوری اولویت کمیته کیک بوکسینگ واکو آذربایجان‌شرقی است. ۰۱:۲۶ – ۱۴۰۰-۲-۲

اولویت کمیته کیک بوکسینگ آذربایجان‌شرقی


برگزاری دوره‌های مربیگری و داوری اولویت کمیته کیک بوکسینگ واکو آذربایجان‌شرقی است.

اولویت کمیته کیک بوکسینگ آذربایجان‌شرقی

‌به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، صمید کریم‌پور اظهار داشت: توجه به حوزه آموزش اولویت اصلی کمیته کیک بوکسینگ واکو آذربایجان‌شرقی است که در این راستا در نظر داریم دوره‌های مربیگری و داوری را در سال‌جاری برگزار کنیم.

‌وی افزود: برگزاری این دوره‌ها در ارتقای دانش مربیان و داوران بسیار تاثیرگذار بوده و در تلاش هستیم تا با هماهنگی و همکاری هیات انجمن‌های ورزشی استان این دوره‌ها را برای نخستین بار در استان برگزار کنیم.

‌رئیس کمیته کیک بوکسینگ واکو آذربایجان‌شرقی ابراز کرد: برگزاری دوره‌های فنی و آزمون کمربند، برگزاری اردوی باشگاه‌های شهرستان تبریز، برگزاری اردوهای تمرینی با آذربایجان‌غربی،  برگزاری مسابقات استانی از برنامه‌های این کمیته در سال‌جاری است.

 ‌کریم‌پور به دیگر برنامه‌های این کمیته نیز اشاره کرد و گفت: میزبانی مسابقات کشوری، برگزاری دوره‌های فنی، داوری و مربیگری به میزبانی تبریز برای منطقه یک کشوری، توجه و راه‌اندازی کمیته‌های شهرستانی از دیگر برنامه‌های کمیته کیک بوکسینگ واکو در سال‌جاری است.

انتهای پیام/60017/س


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا