مسابقات one

“او می تواند بز شود” – رودتانگ هیپز از اسمیلا ساندل پیش از دفاع از عنوان جهانی ستایش می کند

“او می تواند بز شود” – رودتانگ هیپز از اسمیلا ساندل پیش از دفاع از عنوان جهانی ستایش می کند

Rodtang Jitmuangnon Edgar Tabares ONE Fight Night 10 28

“او می تواند بز شود” – رودتانگ هیپز از اسمیلا ساندل پیش از دفاع از عنوان جهانی ستایش می کند

Rodtang Jitmuangnon Edgar Tabares ONE Fight Night 10 28

“مرد آهنی” رودتانگ جیتموانگنون و اسمیلا “طوفان” ساندل دو تا از محبوب ترین قهرمانان جهان در ONE هستند و هر دو در این ماه به بازی بازگشته اند.

رودتانگ از عنوان جهانی موی تای ONE Flyweight خود در برابر ONE دفاع خواهد کرد سوپرلک کیاتمو9 در ONE Friday Fights 34 در 22 سپتامبر، قبل از اینکه ساندل عنوان جهانی موی تای ONE زنان خود را در رقابت با آلیسیا هلن رودریگز در ONE Fight Night 14 در 29 سپتامبر.

اگرچه آنها نماینده تیم های مختلف هستند، مهاجمان پس از به اشتراک گذاشتن تشک زمانی که “مرد آهنی” سال گذشته از مرکز آموزشی Fairtex بازدید کرد، یکدیگر را به خوبی می شناسند.

رودتانگ با یادآوری جلسات خود با پدیده نوجوان در پاتایا، گفت:

در آن زمان، او برای مسابقه عنوان قهرمانی جهانی خود آماده می شد. آنها مربی کافی برای او نداشتند، بنابراین من به او دست دادم.

من با او دعوا کردم و او را تشویق کردم که بیشتر به من ضربه بزند، زیرا می ترسید به من صدمه بزند. اما من می خواستم او تمام پتانسیل خود را به نمایش بگذارد تا بتوانم ببینم چقدر خوب است.”

رودتانگ تحت تأثیر “طوفان” که در آن زمان فقط 17 سال داشت و به زودی جوانترین قهرمان جهان در تاریخ ONE شد، بسیار تحت تأثیر قرار گرفت. در واقع، او فکر می کند که اگر ساندل به مسیر خود ادامه دهد، می تواند به بهترین ورزشکار موی تای زنان در تمام دوران تبدیل شود.

پادشاه وزن پرواز موی تای ویژگی‌های جسمی و روحی زیادی را می‌بیند که از اعجوبه سوئدی متمایز است و اگر او مهارت‌های خود را به روش‌های درست توسعه دهد، انتظار دارد که او برای مدت طولانی در اوج بماند.

رودتانگ گفت:

اسمیلا دختری است که عزم زیادی دارد. او همیشه بهترین کار خود را در تمرینات انجام می دهد. و اگر یک مربی عالی داشته باشد که تکنیک های او را آموزش دهد، شکست ناپذیر خواهد بود.

او جرات دارد. او نترس است و از رفتن به سمت مخالفانش و تجارت خجالتی نیست. همه سلاح های او بسیار قوی هستند. به علاوه، او اندام های بلندی دارد. او همیشه در هر مبارزه ای از مزیت برد برخوردار است.

او هنوز جوان است. او فاقد تجربه است. او هنوز جای پیشرفت دارد. اما اگر به روش درست آموزش داده شود، آینده درخشانی در پیش خواهد داشت. شاید او بتواند بز شود.”

“مرد آهنی” همچنین توصیه هایی را به ملکه موی تای وزن کاه پیش از نبرد بعدی او در برابر رودریگز، ملکه موی تای وزن اتمی ارائه کرد.

این جوان 26 ساله گفت:

“فقط تمام تلاشت را بکن. در پرتاب سلاح خود دریغ نکنید. حریف خود را خوب مطالعه کنید. پاشو بشکن!»

ساندل می گوید توصیه رودتانگ به او کمک کرد تا قهرمان جهان شود

اگرچه اسمیلا ساندل در حال حاضر برترین مبارز موی تای زنان در این سیاره است، اما همچنان می تواند از کار با رقبای باتجربه تر سود زیادی به دست آورد.

“طوفان” در 40 مبارزه شغلی شرکت کرده است – که در مقایسه با سایرین در این ورزش بسیار زیاد نیست – بنابراین وقتی رودتانگ جیت‌موانگنون وارد شهر شد، مشتاقانه از دانش او بهره برد.

“مرد آهنی” با بیش از 300 مبارزه حرفه ای و سابقه طولانی در اوج این ورزش، برخی از تکنیک های آزمایش شده در نبرد را با ساندل پیش از افتتاحیه مسابقات قهرمانی جهانی موی تای زنان ONE به اشتراک گذاشت. جکی بانتان در آوریل 2022.

ساندل یادآور شد:

وقتی او اینجا بود، قبل از مبارزه با جکی توانستم کمی با او تمرین کنم. در واقع کمک بزرگی بود. او چیزهای خوبی به من یاد داد که در مبارزه از آنها استفاده کردم. و همچنین مبارزه با او بسیار سرگرم کننده بود. هرچند خیلی سخته.”

یک هفته قبل از اینکه سوندل برای دفاع از کمربند خود به میدان بازگردد، رودتانگ در مسابقه قهرمان جهانی در مقابل قهرمان جهان در ONE Friday Fights 34 با Superlek Kiatmoo9 روبرو خواهد شد.

ستاره Fairtex با دانستن اینکه “مرد آهنی” چه توانایی‌هایی دارد، فکر می‌کند وقتی تاج موی تای خود را با وزنه مگس خوار خود در برابر قهرمان جهانی کیک بوکسینگ ONE Flyweight قرار دهد، برتری خواهد داشت.

او افزود:

“آن مبارزه بسیار خوب خواهد بود. من فکر می کنم واقعا هیجان انگیز خواهد بود. تماشای آن واقعا جالب خواهد بود.

من احساس می کنم رودتانگ در دستکش های کوچک برتری دارد. او قدرت زیادی در دستان خود دارد که برای سوپرلک مشکل ساز خواهد شد.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا