MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

بازگشت بهار هدفمند پیج وان‌زانت به BKFC

بازگشت بهار هدفمند پیج وان‌زانت به BKFC

سابق UFC جنگنده پیج ونزانت از جاه‌طلبی‌های Bare Knuckle FC دست نمی‌کشد، زیرا قصد دارد اواخر امسال به رینگ بازگردد.

پس از یک دوره تصدی بالا و پایین در UFC، VanZant یک بازیکن آزاد شد و تصمیم گرفت با BKFC. او در نهایت دو مبارزه اول خود را با ارتقاء در برابر بریتانیا هارت و راشل استویچ از طریق تصمیمات اتفاق آرا کنار گذاشت.

وان‌زانت علی‌رغم مشکلات اخیرش، همچنان یک نام بزرگ در ارتقاء شغلی است و در 27 سالگی هنوز نسبتاً جوان است. مصاحبه اخیر با MMA Fightingدیو فلدمن، رئیس BKFC به برنامه‌های اولیه برای بازگشت وان‌زانت به بند انگشت اشاره کرد.

فلدمن گفت: “او دوباره می جنگد.” ما هم به این فکر می‌کردیم که او را روی کارت KnuckleMania بیاندازیم. فکر کردم خیلی زیاد است و باید کمی آن را پخش کنیم. من تاریخ دقیقی ندارم اما دوست دارم او را در آوریل برگردانم. بازگرداندن او بسیار عالی خواهد بود و استعدادهای زیادی در آنجا وجود دارد که حریفان خوبی برای او خواهند بود، آوریل تا مه اوت.”

پیج وان زانت PVZ
عکس از طریق اینستاگرام @barekuncklefc

VanZant به یک اشاره کرده بود انتقال احتمالی به Bellator با نزدیک شدن به پایان قرارداد BKFC او و همچنین جزئیات برخی از آنها مبارزات او به دور از رقابت. VanZant طرفداران زیادی در انواع پلتفرم های رسانه های اجتماعی دارد و فشار برای اجرا ممکن است در مبارزات اخیر کمی برای او طاقت فرسا بوده باشد.

تصادفاً، وان‌زانت از زمان شکست استوویچ در هشت ضلعی UFC در سال 2019، در هیچ ورزش رزمی پیروز نشده است. قبل از آن، او در مبارزات به افرادی مانند جسیکا-رز کلارک، میشل واترسون، و رز ناماجوناس.

VanZant به دنبال بازگشت به مسیر حرفه ای مبارزاتی خود است و به احتمال زیاد برای انجام این کار نیاز به بازگشت به ستون پیروزی در حضور بعدی خود دارد.

آیا فکر می‌کنید پیج وان‌زانت پتانسیل قهرمانی در BKFC را دارد؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا