تکواندو

بازگشت تیم های ملی تکواندو نونهالان به ایران


بازگشت تیم های ملی تکواندو نونهالان به ایران

تیم های ملی تکواندو دختران و پسران نونهال کشورمان پس از درخشش در رقابت های جهانی بامداد امروز به تهران بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم های ملی تکواندو نونهالان دختر و پسر کشورمان بعد از درخشش در مسابقات قهرمانی جهان بامداد امروز شنبه 11 شهریورماه با استقبال جمشید سهرابی رئیس انجمن پاراتکواندو، اصلانی و رجلی مسئولان هیات تکواندو استان البرز، روشنک حسینی سرپرست اردوهای بانوان و خانواده ورزشکاران به تهران بازگشتند.

شیردختران آینده ساز تکواندو ایران با کسب سه مدال طلا و سه نقره بالاتر از همه مدعیان برای سومین دوره متوالی عنوان قهرمانی جهان را به خود اختصاص دادند. کره جنوبی نایب قهرمان شد. قزاقستان، کرواسی و ایتالیا هم عناوین سوم تا پنجم را کسب کردند.

روژان صوفی، حنا زرین کمر و سیده کیمیا محمدی سه مدال طلا، آیلا جلیلی، کوثر اوجاقلو و هلیا ابراهیمیان هم سه مدال نقره تیم بانوان ایران را به دست آوردند.

در بخش پسران قزاقستان قهرمان شد، ازبکستان عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد، ایتالیا، کره جنوبی و تیم ملی ایران با یک طلا و دو برنز عناوین سوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند. محمد حسین تقی پور تنها طلای تیم ملی ایران در بخش پسران را به خود اختصاص داد. سید میرعباس حسینی فر و یاسان جعفری هم دو مدال برنز کسب کرده‌اند.

هدایت تیم ملی در رقابت‌های جهانی به عنوان سرمربی برعهده نیلوفر صفریان بود. پروین کشاورز و سیده فاطره مطهری نیز به عنوان مربی وی را یاری دادند. در گروه پسران نیز محمد عزیزی سرمربی بود؛ یوسف جنگجو و محمد علوی او را به عنوان مربی همراهی کردند.


Source link

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا