تکواندو

بازی های آسیایی هانگژو؛ حسین پور راهی فینال شد

بازی های آسیایی هانگژو؛
حسین پور راهی فینال شد


حسین پور راهی فینال شد

ملی پوش تکواندو کشورمان در وزن 63- کیلوگرم به دیدار فینال بازی های آسیایی هانگژو صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، علیرضا حسین پور ملی پوش تکواندو کشورمان در وزن 63- کیلوگرم در بازی های آسیایی هانگژو، با کسب چهار پیروزی متوالی راهی فینال شد. وی ابتدا «ریحان» از اندونزی را 2 بر صفر شکست داد و در ادامه «محمدخان» از پاکستان را با همین نتیجه از پیش رو برداشت. 

حسین پور در مرحله یک چهارم نهایی «لی» از کره جنوبی را در دو راند متوالی و با نتایج 16بر5 و 14 بر2 از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و مدال برنز خود را قطعی کرد. وی در دیدار نیمه نهایی «الهلوانی» از اردن دارنده برنز جهانی مکزیک و نقره و برنز رقابت های آسیایی را هم 2 بر صفر شکست داد و فینالیست شد. حریف حسین پور در فینال «بان لانگ» از تایلند است.

اما در گروه بانوان، ناهید کیانی و نرگس میرنوراللهی در اوزان 53- و 57- کیلوگرم با واگذاری نتایج به حریفان خود از دور رقابت ها کنار رفتند. کیانی در دور نخست با قرعه استراحت رو به رو شد و پس از آن در مرحله  یک هشتم نهایی مقابل «چوتیکان» از تایلند با نتیجه 2 بر یک شکست خورد. میرنوراللهی هم در همان دیدار اول خود مقابل کیم از کره  جنوبی نتیجه را در 2 راند واگذار کرد و خداحافظی زود هنگامی با مسابقات داشت.


Source link

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا