تکواندو

با همکاری فدراسیون تکواندو و هیات البرز برگزاری مراسم گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

با همکاری فدراسیون تکواندو و هیات البرز
                          برگزاری مراسم گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد


برگزاری مراسم گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

محمد انصاف دوست رئیس هیات تکواندو البرز از برگزاری جشن گلریزان به مناسبت هفته قوه قضاییه برای زندانیان جرائم غیر عمد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  فدراسیون تکواندو و به نقل ازهیات تکواندو استان البرز،محمد انصاف دوست رئیس هیات از برگزاری جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خبر داد.

انصاف دوست گفت: برنامه مذکور به مناسبت هفته قوه قضاییه و همزمان با عید سعید غدیر خم به مرحله اجرایی خواهد رسید.

سکان دار تکواندو البرز گفت: با توجه به میزبانی رقابت های لیگ منطقه ای نونهالان و با همکاری فدراسیون تکواندو جشن گلریزان روز سه شنبه ۵ تیرماه ۱۴۰۳ در خانه تکواندو استان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: طی برنامه ریزی صورت گرفته این برنامه با حضور مسئولین فدراسیون،مسئولین سازمان زندان های استان البرز،خیرین و مسئولان برخی نهادهای استانی به اجرا درخواهد آمد.

انصاف دوست افزود: هدف از برپایی این مراسم آزادی زندانیانی میباشد که بنا به جرائم غیرعمد در زندان بسر میبرند.

این مسئول در ادامه با دعوت از خانواده بزرگ تکواندو گفت: از همه عزیزان میخواهم با حضور در این مراسم خداپسندانه سهمی در این رویداد مهم داشته باشند تا با کمک های انسان دوستانه و قدم های خیر تک تک اهالی ورزش پدری به آغوش خانواده و فرزندانشان برگردد.

انصاف دوست خاطر نشان ساخت:تعداد زیادی از زندانیان به دلیل عدم استطاعت مالی و بدهکاری مبالغ ناچیز در زندان بسر میبرند امیدوارم در این مسیر بتوانیم کمک شایسته ای به این عزیزان داشته باشیم.


Source link

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا