انجمن های رزمیفارس

بدشانسی ورزشکاران تبریزی در مسابقات کیک بوکسینگ ترکیه کیک بوکسینگ کاران تبریزی در مسابقات حرفه‌ای کیک بوکسینگ ترکیه در استانبول علیرغم ارائه بازی‌های خوب به دلیل مصدومیت و بدشانسی نتوانستند آنطور که باید به اهداف خود دست یابند. ۱۰:۵۹ – ۱۴۰۰-۹-۱۳

بدشانسی ورزشکاران تبریزی در مسابقات کیک بوکسینگ ترکیه


کیک بوکسینگ کاران تبریزی در مسابقات حرفه‌ای کیک بوکسینگ ترکیه در استانبول علیرغم ارائه بازی‌های خوب به دلیل مصدومیت و بدشانسی نتوانستند آنطور که باید به اهداف خود دست یابند.

بدشانسی ورزشکاران تبریزی در مسابقات کیک بوکسینگ ترکیه

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تیم کیک بوکسینگ فایت کلاب کرال با سرپرستی و هدایت صمید کریم‌پور‌ (‌تبریز کرالی‌) قهرمان نامدار این رشته که سوابق شکست دادن قهرمانان نامدار ترکیه‌ای را در کارنامه دارد‌، با سه ورزشکار در این مسابقات شرکت کرد.

‌ در وزن ۵۴ کیلوگرم پریوش قلندری‌نژاد مقابل نازلی یتکین کوله از ترکیه علیرغم نمایش خوب به دلیل مصدومیت مبارزه خود را واگذار کرد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم جهان پایدار قهرمان خوب استان با حمایت کفش پاتکان مقابل قهرمان سرشناس ترکیه‌ای مکرمین گولر که سابقه قهرمانی در جهان و اروپا را در کارنامه داشت‌، علیرغم اینکه از لحاظ امتیازی از حریف پیش بود و ضربات سهمگینی را به حریف خود در طول مبارزه وارد کرده بود‌، به دلیل شکستگی مچ پا‌، با تصمیم پزشک از ادامه مسابقه باز ماند تا علیرغم یک بازی خوب بازنده از رینگ خارج شود.

اما در وزن ۸۱ کیلوگرم سهیل بهرامی مقابل گنجه‌بی از ملی‌پوشان ترکیه‌ای به روی رینگ رفت و در طول مسابقه باعث پارگی ابروی حریف ترکیه‌ای خود شد تا با نظر پزشک برنده مسابقه اعلام شود و پیروزی سریعی را در افسانه‌لر آرناسی تجربه کند‌.

همچنین مربیگری تیم بر عهده حمزه مرادیان از قهرمانان جهان و تنها مدال‌آور تاریخ ساواته( بوکس فرانسوی) در مسابقات جهانی بود.

ورزشکاران باشگاه فایت کلاب کرال امپراطور در حالی راهی این مسابقات شدند که هیچ یک از مسوولان یا سرمایه‌داران و کارخاجات حاضر به حمایت از این تیم نشدند تا اکثر تیم اعزامی به ترکیه با هزینه شخصی در این مسابقات حاضر شوند‌.

انتهای پیام/60017/س/ر


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا