کونگ فومهر

برگزاری مسابقات استانی کونگ فو در مه ولات

مه ولات – رئیس اداره ورزش و جوانان مه ولات گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و یادبود سرداران شهید قاسم سلیمانی و سمائی، مسابقات استانی کونگ فو به میزبانی مه ولات برگزار می شود.

برگزاری مسابقات استانی کونگ فو در مه ولات

سید مجید کمالی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات کونگ‌فو ویژه آقایان در دو بخش سیستم آزاد رینگی و سیستم نیمه آزاد قهرمانی استان همزمان با گرامیداشت دهه فجر و یادبود سرداران شهید سلیمانی و سمائی به میزبانی شهرستان مه ولات برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان مه ولات افزود: این مسابقات با همکاری هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی خراسان رضوی و همکاری جمعی از ادارات شهرستان توسط باشگاه فرهنگی ورزشی تکاوران کونگ فو در تاریخ ۲۵ بهمن ماه به مدت یک روز و در سالن شهید بهشتی فیض آباد برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تمام تلاش و دغدغه اداره ورزش و جوانان در خصوص رشته‌های رزمی، آماده سازی سالن تمرینی است که مراحل پایانی آن در حال اتمام است و امیدوارم پس از ایمن سازی سالن با کمک هیئت کاراته استان شاهد افتتاح خانه کاراته در شهرستان باشیم.

کمالی در در ادامه با بیان اینکه مهم‌ترین مشکل پیش روی این اداره، مشکلات مالی است، ابراز کرد: با توجه به منابع مالی اندکی که از اداره کل ورزش و جوانان استان به شهرستان تخصیص داده می‌شود، نیازمند حمایت خیرین و اسپانسرها هستیم تا ان‌شاءالله شاهد پیشرفت روزافزون و بیش از پیش جامعه ورزشی شهرستان باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا