مسابقات ufc

بلنکو: مسابقه برگشت سایبورگ در جولیانا پنیا متفاوت خواهد بود

«عصبانی باش»: آرلین بلنکو فکر می‌کند حضور خودش در Bellator 279 منجر به ناراحتی جولیانا پنا در برابر کریس سایبورگ می‌شود.

HONOLULU – ناراحتی ها در MMA اتفاق می افتد، و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود آرلین بلنکو قصد دارد به همه یادآوری کند.

جولیانا پنیا جهان را شوکه کرد زمانی که او آماندا نونس را از طریق ارسال در دور دوم در UFC شکست داد. در Bellator 279 روز شنبه، Blencowe (15-4 MMA، 8-4 BMMA) قصد دارد زمانی که قهرمان می شود چیزی مشابه را در کتاب رکوردها ثبت کند. کریس سایبورگ (25-2 MMA، 4-0 BMMA) برای بار دوم.

Blencowe در یک کنفرانس خبری پنجشنبه به MMA Junkie گفت: «اگر کسی طرفدار MMA باشد، تاریخ اخیراً نشان داده است که ناراحتی‌های بزرگ کاملاً قابل انجام هستند. “آنها قابل دستیابی هستند. هیچ کس فکر نمی کرد جولیانا پنا آماندا نونس را شکست دهد. او نیز یک شرور بزرگ بود. ببین اون بیرون اومد و چیکار کرد او جهان را شوکه کرد. به عنوان یک استرالیایی، ما عاشق این هستیم که یک مرد ضعیف باشیم. دعواهای بزرگی در تاریخ وجود داشته است. من هم تیمی هایی دارم که دنیا را شوکه کرده اند. بله، من برای انجام این کار آماده هستم. در سال 2020، زمانی که اولین فرصت را داشتم، لحظه ای از دست دادم و از اینکه دومین فرصت را دارم که به آنجا بروم و کار را انجام دهم، سپاسگزارم.”

اولین باری که بلنکو و سایبورگ دعوا کردند، این بود یک ماجرای نسبتاً یک طرفه در Bellator 249. سایبورگ مبارزه را با چوک دور دوم پشت برهنه به پایان رساند. از آن زمان، هر دو مبارز 2-0 پیش رفته اند. از نظر ذهنی، او ثابت است، اما بلنکو اعتراف می کند که بهبودهای فیزیکی و تنظیمات انجام شده است.

Blencowe گفت: “من در واقع از ذهنیت خود و میزان تمرکزم در هفته مبارزه راضی بودم.” “حتی دور اول یا هر چیز دیگری، (من هرگز) نگفتم “ش*ت، من خودم را برای چه درگیر کردم؟” من آنجا بودم تا بجنگم. احساس می کنم از نظر فنی پیشرفت کرده ام. من در حال حاضر ماهرتر هستم و آماده ام تا آن تهاجمی را بیاورم. من فکر می کنم که کمبود آخرین مبارزه بود. «مشت خشم» ظاهر نشد. او از نظر ذهنی آنجا بود، اما از نظر فیزیکی آنجا نبود.»

من واقعاً فقط باید «مشت خشم» باشم و همان کاری را که با دیگر مخالفانم انجام دادم انجام دهم. هر زمان که با کسی روبرو می شوم که از من رتبه پایین تری دارد، به آنجا می روم و پرخاشگر هستم زیرا نمی خواهم رتبه ام گرفته شود. من می خواهم رتبه 1 خود را محکم کنم و با دخترانی که بالاتر از من هستند روبرو شوم. مارلوئز کوئنن، جولیا بود، حالا، کریس سایبورگ، (باید) یخ بزنم و فکر کنم، “اوه، باید آن را پیش آنها ببرم.” “Angerfist” باشید.

Bellator 279 شنبه در مرکز Neal S. Blaidsell برگزار می‌شود و کارت اصلی بعد از مقدمات MMA Junkie در Showtime پخش می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا