بوکسورزش 3

بوکسور هندی حریف دانا نشد

بوکسور هندی حریف دانا نشد

در چهارمین روز مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، ابوالفضل دانا تنها نماینده کشورمان با شکست بوکسور هندی به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

به گزارش “ورزش سه” به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، رقابت‌های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از روز چهارشنبه 11 اسفندماه در شهر امان اردن آغاز شد و به مدت 13 روز ادامه خواهد داشت.

امروز (شنبه – 14 اسفند ماه) و در چهارمین روز مسابقات، ابوالفضل دانا در رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی وزن 80+ کیلوگرم جوانان به مصاف راکی چائوداری بوکسور قدرتمند هندی رفت و با ارائه نمایشی زیبا موفق به شکست حریفش شد و با صعود به مرحله نیمه نهایی، مدال برنز خود را قطعی کرد. دانا در این مرحله به مصاف عبدالعزیز عبدالرخمانوف از ازبکستان خواهد رفت.

پیش از این علیرضا موسوی و سیدعلی‌اکبر میراحمدی با برتری مقابل رقبای خود ضمن صعود به مرحله نیمه نهایی، مدال برنزشان را قطعی کرده بودند. مهدی کاظمی و نیما بیگی نیز با برتری مقابل بوکسورهایی از فیلیپین و فلسطین به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند. 

هدایت تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان بوکس ایران بر عهده رضا مهدی‌پور به‌عنوان سرمربی و مرتضی سپهوندی، مهدی طلوتی و محمد مهدی‌پور به‌عنوان مربی است. در این مسابقات مهدی شفیعی نیز سرپرستی تیم کشورمان را عهده‌دار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا