اخبار رزمی خارجیبوکس حرفه ای

بیسپینگ مذاکرات را پایان می دهد، از پل ترغیب می کند که مبارزه سیلوا “پیشنهاد شده” را بپذیرد

بیسپینگ مذاکرات را پایان می دهد، از پل ترغیب می کند که مبارزه سیلوا “پیشنهاد شده” را بپذیرد

مایکل بیسپینگ مذاکره با جیک پل به پایان رسید.

دسته جدید مذاکرات غیر رسمی بین مایکل بیسپینگ و جیک پل برای یک مسابقه بوکس ظاهراً بزرگترین مشکل خود را تا به حال به هم رسانده است، به طوری که “شمار” دستان خود را بالا می اندازد و به اندازه کافی “کودک مشکل” را می خورد.

پس از ساخت “هیت لیست” پل از حریفان احتمالی بعدی، بیسپینگ ابراز علاقه کرد که این مسابقه را برگزار کند. این باعث ایجاد یک رفت و برگشت بین این دو شد، که شامل این بود که پل از بیسپینگ می خواست تا مطمئن شود که واقعاً می تواند مبارزه با او را بپذیرد.

اول، پل می خواست بیسپینگ ثابت کند که علیرغم سنش (43) می تواند برای مبارزه مجوز بگیرد مسائل چشم. هنگامی که این مدرک ارائه شد، پل گفت که “دوست دارد” این مبارزه اتفاق بیفتد.

پل همچنین هنگام برشته کردن Bisping در ویدیوی زیر، مجموعه‌ای از جناس‌های «چشم‌گیر» (و به همان اندازه بد) صادر کرد.

Bisping توسط به اشتراک گذاری ویدیویی از کمیسیون رزمی Tsuut’ina در کانادا به طور علنی تأیید می کند که آنها مجوز Bisping را برای مبارزه بالقوه علیه یوتیوبر می دهند.

ستاره سابق دیزنی سپس با درخواست از Bisping برای ارائه مدرکی مبنی بر اینکه او دیگر زیر بار نمی رود، به حلقه بعدی مسیر موانع قرارداد جیک پل می رود. UFC قرارداد.

“.@Bisping تاییدیه قانونی را ارسال کنید که شما تحت قرارداد UFC نیستید و من برای شما قرارداد خواهم گرفت. شما در سال 2017 بازنشسته شدید و دانا هنوز هم شما را در اختیار داشت. و در جایی که به شما می‌گویم می‌جنگیم، می‌جنگیم.»

در این مرحله، بیسپینگ حوله‌ای را پیش از تایپ کردن هر قراردادی کنار می‌گذاشت و به پل می‌گفت که به جای آن با اندرسون سیلوا مبارزه کند.

«جیک مدعی پل @jakepaul اول مبارزه با من بود، بعد به من نشان بده که می توانی مجوز بگیری و حالا به من نشان می دهد که تحت قرارداد نیستی. رفیق من نمی تونم بهت بخار بدهم. فقط مبارزه اندرسون سیلوا را که می دانم برای یک واقعیت پیشنهاد شده است، بپذیرید. جیک؟؟؟”

پل سپس پستی را از تیم مدیریت خود، Most Valuable Promotions، که پاسخ Bisping را به عنوان اعتراف به اینکه هنوز تحت قرارداد UFC است، بازنشر می‌کرد. این توییت همچنین به عنوان ردی برای استناد بیسپینگ به نام اندرسون سیلوا عمل کرد.

“چه زمانی @bisping اعتراف می کند که 5 سال پس از بازنشستگی هنوز تحت قرارداد UFC است. دانا وایت او را کنترل می کند. همچنین طرفداران مهم REMINDER JAKE: تامی فیوری و اندرسون سیلوا هر دو در 4 هفته آینده با هم مبارزه خواهند کرد.

در واقع، اندرسون سیلوا در یک مسابقه بوکس نمایشگاهی مقابل برونو ماچادو شرکت خواهد کرد یک رویداد فلوید می ودر در ماه آینده. در مورد تامی فیوری، او در آندرکارت کارت PPV تایسون فیوری در مقابل دیلیان وایت این شنبه به مصاف دانیل بوسیانسکی (10-1) خواهد رفت.

جیک پل همچنان قصد دارد اوت امسال به دایره مربع بازگردد. او در حال حاضر سه پیروزی بر اسطوره های MMA از سال گذشته داشته است و دو بار تایرون وودلی را به خوبی بن آسکرن شکست داده است.

با توجه به اینکه Bisping اکنون ظاهراً از رقابت خارج شده است، این سوال همچنان ادامه دارد: نفر بعدی “کودک مشکل ساز” کیست؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا