بوکس حرفه ای

تایسون فیوری-دیلیان وایت نتایج و تجزیه و تحلیل بوکس زنده تایسون فیوری در مسابقه اصلی برای دفاع از عنوان سنگین وزن WBC خود به مصاف دیلیان وایت می رود. تصاویر زنده را دنبال کنید.5mMike CoppingerPhil Ellsworth/ESPN

نتایج و تجزیه و تحلیل بوکس زنده تایسون فیوری-دیلیان وایت

تایسون فیوری به انگلیس بازگشت تا از عناوین WBC و خطی خود در وزن سنگین در برابر رقیب قدیمی دیلیان وایت در ورزشگاه افسانه ای ومبلی لندن دفاع کند. (ESPN+ PPV، ساعت ۲ بعدازظهر به وقت شرقی با مقدمات در ساعت ۱ بعد از ظهر در ESPN+). پیش بینی می شود رکورد 94000 طرفدار بریتانیا برای یک رویداد بوکس ثبت شود.

Fury (31-0-1، 22 KO) روز جمعه 264.8 پوند وزن داشت، تقریباً 13 پوند سبک تر از مبارزات سه گانه خود با دیونتای وایلدر در اکتبر بود، اما هنوز 11 پوند بیشتر از وایت که با 253.25 پوند وارد میدان شد.

فیوری 33 ساله اهل منچستر انگلیس گفت او می تواند پس از مبارزه بازنشسته شود، اما در صورت پیروزی، یک مبارزه بالقوه اتحاد برای قهرمانی بلامنازع سنگین وزن در برابر برنده مبارزه 23 جولای آنتونی جاشوا-الکساندر اوسیک می تواند او را به ماندن ترغیب کند.

وایت (28-2، 19 KO) بیش از چهار سال است که رقیب اجباری WBC بوده است و در نهایت به یک عنوان بزرگ می رسد. او آخرین بار در مارس 2021 مبارزه کرد و در دور چهارم TKO در یک مسابقه مجدد مقابل الکساندر پووتکین پیروز شد. فراتر از پووتکین، وایت، 34 ساله، از جامائیکا اما مستقر در لندن، مدعیانی مانند دریک چیسورا (دوبار)، جوزف پارکر و اسکار ریواس را شکست داده است.

فیوری در کنفرانس خبری روز چهارشنبه گفت: این سفر شگفت انگیزی بود. از جایی که تمام آن سال‌ها پیش شروع کردم تا فراز و نشیب‌ها و دوری از بوکس و چاق بودن [392 pounds]. برای برگشتن و بیرون ماندن از نظر روانی، یک معتاد و یک الکلی — همه چیزهای دیگر… و حالا بعد از این همه سال به انگلیس برگشته ام، چهار سال دوری، و حالا دارم با دوست قدیمی ام دیلیان می جنگم. چرا برای تمام شکوه به خانه برگشتم… چه کسی فکرش را می کرد؟ منتظر یک شب خاطره انگیز و عالی هستیم. این همه رکوردها را خواهد شکست.”

برای وایت، مبارزه در خانه برای قهرمانی سنگین وزن یک رویا است.

وایت گفت: “این یعنی همه چیز. عظیم است. لحظه ای است که منتظرش بودم.” “این یک دعوای بزرگ است. همانطور که تایسون گفت، ما انتظار نداشتیم اینجا باشیم. اما من اینجا هستم، اما بارها و بارها خطرات را پذیرفته ام. من در طول راه چند اشتباه داشتم، اما من اینجا هستم و آماده رفتن هستم.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا