تکواندو

تجلیل از کادر اجرایی مسابقات بین المللی تهران


تجلیل از کادر اجرایی مسابقات بین المللی تهران

مسئولان فدراسیون تکواندو در نشستی با کادر اجرایی چهار رویداد بین المللی تهران از تلاش های آنها در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این مسابقات قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فدراسیون تکواندو طی روزهای 23 بهمن لغایت سوم اسفندماه میزبان چهار رویداد بین المللی جام فجر، جام ریاست فدراسیون جهانی(تکواندو و پاراتکواندو) و جام باشگاه های آسیا در دو گروه بانوان و آقایان بود. رویدادی که به گواه اغلب کارشناسان متفاوت با دوره های گذشته برگزار شد. 

بر همین اساس هادی ساعی رئیس و دکتر اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون در نشستی با اعضای کادر اجرایی این مسابقات در بخش های مختلف از زحمات آن ها تجلیل و قدردانی کردند. 

در ابتدای این جلسه، دکتر رحیمی طی سخنانی عنوان کرد: برگزاری هر رویدادی بدون شک دارای نقاط و ضعف قوتی است. در این دوره با سازمانده خوب و برگزاری منظم جلسات در ماه های گذشته، توانستیم نقاط قوت را بالا برده و نقاط ضعف که بیشتر آن جزو عوامل غیر قابل پیش بینی بود را کاهش دادیم تا به گفته اغلب خانواده تکواندو، توانستیم مسابقاتی در کلاس رقابت های بزرگ دنیا را برگزار کنیم. 

وی ضمن تشکر از همه عوامل اجرایی مسابقات بخصوص کادر خدمات اظهار داشت: رسیدن به این مهم امکان نداشت مگر با تلاش شبانه روزی شما عزیزان؛ امیدوارم در سال های آینده بتوانیم همین نقاط ضعف را نیز کاهش دهیم.

هادی ساعی نیز عنوان داشت: چهار تورنمنت بین المللی با این تعداد شرکت کننده را در بهترین شرایط برگزار کردیم، تا جائیکه مورد توجه ناظر فدراسیون جهانی قرار گرفت و ایشان از نحوه برگزاری رضایت داشتند. من این مهم را ثمره تلاش و همدلی شما می دانم و تشکر ویژه ای از تک تک دارم.

رئیس فدراسیون تکواندو با اشاره به تلاش دو چندان کادر خدمات فدراسیون افزود:همکاران ما در این بخش نه تنها در طول روز هر کدام در بخشی مسئولیت خود را بهترین شکل انجام می دادند،بلکه در پایان مسابقات نیز تا پاسی از شب برای آماده سازی سالن جهت روز بعد تلاش می کردند که این خود جای تقدیر ویژه دارد. 

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: این مسابقات یکبار دیگر به ما ثابت کرد که می توانیم میزبان مسابقات بزرگ باشیم. بر همین اساس در دوره بعدی ان شالله تغییراتی خواهیم داشت که مسابقات بین المللی را در کلاسی متفاوت البته روزهای کمتر میزبانی کنیم. 

در ادامه این جلسه محمد جمشیدی هضو هیات رئیسه و خزانه دار فدراسیون، جمشید سهرابی رئیس انجمن پاراتکواندو و لیلا سلیمی نائب رئیس بانوان فدراسیون سخنانی را مطرح کردند. 

در پایان هم از عوامل برگزاری این مسابقات تجلیل بعمل آمد. 


Source link

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا