MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

تریلر اکثریت سهام را در مسابقات قهرمانی مبارزه با بند برهنه خریداری می کند

تریلر اکثریت سهام را در مسابقات قهرمانی مبارزه با بند برهنه خریداری می کند

دیوید فلدمن، رئیس بره ناکل اف سی اعلام کرد که تریلر اکثریت سهام را در ارتقاء خود خریداری کرده است.

فلدمن این خبر را طی مصاحبه اخیر با آریل هلوانی در The MMA Hour (h/t MMA Fighting).

فلدمن درباره‌اش گفت: «ما این چیز را به جایی رساندیم که فکر می‌کردیم تا جایی که می‌توانستیم آن را به تنهایی برسانیم.» BKFC. ما بر بسیاری از موانع غلبه کرده‌ایم و بسیاری از مردم به ما می‌گویند نه و این هرگز اتفاق نمی‌افتد، شما هرگز موفق نخواهید شد. و ما به نقطه‌ای رسیدیم که در حال حاضر در میان جامعه ورزش‌های رزمی به خوبی پذیرفته شده‌ایم، و باید مشارکتی ایجاد کنیم که ما را به سطح بالاتری برساند، فرصت‌های بیشتر، منابع بیشتر، بودجه بیشتر و بیشتر ایجاد کند. چیزهایی از این دست برای به دست آوردن چند جنگنده بیشتر، مراقبت از مبارزانی که در حال حاضر آنجا هستند، و فقط فرصت های بیشتری برای همه ایجاد کنید.

“بنابراین ما به توافق رسیدیم که اکثریت سهام مسابقات قهرمانی مبارزه با بند بره توسط تریلر ورزوز خریداری شود. بنابراین، تریلر اکثریت سهام در مسابقات قهرمانی مبارزه با بند ناز را به دست می‌آورد، همانطور که گفتم، فرصت‌های بیشتر، منابع بیشتر، بودجه بیشتر، فقط هر چیزی که واقعاً برای کسب مقام شماره 1، شماره 2 در ورزش‌های رزمی به آن نیاز داریم. ”

BKFC اخیراً رویداد KnuckleMania 2 خود را میزبانی کرده است که شامل مسابقه ای بین سابق است. UFC مبارز مایک پری و سابق جنگنده نهایی جولیان لین برجسته سایر مبارزان سابق UFC مانند پیج ونزانت و چاد مندز نیز با ارتقاء قرارداد امضا کرده اند.

تریلر در سال 2020 با اولین رویداد خود که شامل نمایشگاه بوکس بین اسطوره‌های مایک تایسون و روی جونز جونیور، قهرمانان سابق UFC بود، به تبلیغ مبارزه پرداخت. اندرسون سیلوا و تیتو اورتیز همچنین در ماه های اخیر برای تریلر رقابت کرده اند.

واکنش شما به ادغام مالکیت BKFC-Triller چیست؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا